jít naiDNES.cz

Propustku z Ordinace od vás dostala Morávková, Rychlý by měl jít na revers

Na odpočinek by podle vás z Ordinace v růžové zahradě 2 měla podle vás odejít Dana Morávková alias MUDr. Zdena Suchá. Zasloužil by si ho ale i služebně nejstarší Petr Rychlý, který hraje MUDr. Čestmíra Mázla. | foto: Koláž Expres.cz

A je rozhodnuto! V anketě o tom, kdo by zasloužil odejít z Ordinace v růžové zahradě 2, suverénně zvítězila postava MUDr. Zdeny Suché, kterou hraje Dana Morávková. Na druhém místě se pak umístila MUDr. Marika Lukáčová v podání Andrey Růžičkové. Ta před nedávnem oznámila druhé těhotenství, a tak divákům vlastně vyhoví sama od sebe. Zasloužený odpočinek byste ale dopřáli hlavně Petrovi Rychlému alias MUDr. Čestmíru Mázlovi.

Postava MUDr. Zdeny Suché v Ordinaci v růžové zahradě 2 zažila v poslední době děsivé životní veletoče. Dana Morávková tak musela sehrát týranou ženu, která se stydí přiznat, že její přítel je cholerický násilník, jenž ji ohrožuje na životě. 

Když se zbavila tohoto břemene, čekala na ni další rána osudu. Vyšinutá žena v podání Petry Jungmanové jí unesla dceru Haničku, do toho musela řešit selhání manžela MUDr. Davida Suchého, který namísto psychické opory začal nasávat v baru a litovat se, následkem čehož ještě přišel o práci. 

Trochu moc na jednoho člověka, řekli jste si, a možná i proto byste Daně Morávkové dopřáli oddech a s počtem více než 500 hlasů jste ji poslali domů.

MUDr. Marika Lukáčová je komplikovaná osobnost, která divákům leze na nervy, protože nikdy nevědí, co od ní čekat. Však jste ji také svými hlasy poslali na druhé místo hned za MUDr. Suchou. Andrea Růžičková, jako by to snad tušila, oznámila druhé těhotenství, a tak se dá předpokládat, že jí tvůrci seriálu dopřejí kýženou pauzu a kontroverzní lékařku na čas někam „uklidí“. Třetí místo pak obsadila Klára Oltová a „její“ vrchní sestra Květa Hrzánová.

Petr Rychlý alias gynekolog Čestmír Mázl sice v anketě nefiguroval, řada z vás ale poznamenala, že by si odpočinek zasloužil právě on. V seriálu je od samého začátku, pochoval už několik manželek, přítelkyni, zplodil regiment dětí a odrodil tisíce maminek na porodním sále. 

„Jestli by měl někdo Ordinaci opustit, je to právě on,“ shodla celá řada fanoušků. Pořád je ale dost těch, kteří si jeho angažmá naopak přejí, však si také Rychlý díky Ordinaci vydobyl nehynoucí slávu a významné postavení na Nově.

„Já jsem sem byl angažován na deset dílů, byl jsem vedlejší postava, takový záletník, ješita, velice domýšlivý člověk. Vím, že jsem byl i pro diváky docela neoblíbený, ale dílem osudu a diváckým zájmem se stalo, že najednou se z primáře Mázla stala hlavní postava. Od té doby to drží a mám velkou radost, že ten děj baví diváky, řekl Rychlý pro Revue iDNES.cz po třinácti letech natáčení.

Ordinace v růžové zahradě 2 už za pár týdnů zase začne léčit televizní diváky, uvidíme, jak scenáristé zamíchají „lékařskými“ kartami v oblíbeném seriálu.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře
Vezmeme vás na titulní stranu
Sobota 19. října 2019, svátek má Michaela
EXPRES

  • Zprávy
  • Celebrity
  • Černá kronika
  • Jen pro muže
  • Virál
  • Sport
  • Video
  • Telebrity
  • jít naiDNES.cz