Čtvrtek 29. února 2024, svátek má Horymír

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Manžel přiměl dějepisářku k OnlyFans, pak ji nabonzoval v práci. Žárlil na bohaté nápadníky!

  Amy Kupps | foto: Instagram

  Platforma OnlyFans může být cestou ke spoustě peněz, ale i problémů. Své o tom ví učitelka dějepisu Amy Kupps, která se rozhodla pro dráhu internetové obchodnice s nahotou. Přišla totiž o práci a rozpadlo se jí manželství, ačkoliv právě její muž s nápadem založit OnlyFans přišel! Při pohledu na bankovní účet to ale Amy až tak mrzet nemusí...

  Vnadná a půvabná učitelka žila z nikterak vysokého platu, což bylo na rozpočtu domácnosti znát. Až jednou manžel přišel s nápadem založit jí profil na OnlyFans, protože se na internetu dočetl, kolik se dá takovou „brigádou“ vydělat.

  „Nikdy jsem o takových věcech nepřemýšlela, dokud manžel nepřišel s tím, že bychom si mohli vydělat nějaké peníze navíc. Rychle jsem pochopila, jak to funguje, a bylo krásné, že mě můj muž podporoval. Pomáhal mi, dělal mi fotografa, společně jsme vymýšleli nový obsah,“ popisuje Amy Kupps pro server Daily Star.

  Je tohle nejvíc sexy učitelka na světě?

  Plán vyšel perfektně a manželé si začali dobře vydělávat. Amy byla spokojená, bavila ji jak práce s dospívajícími dětmi ve škole, tak i její žhavá brigáda.

  „Milovala jsem to, cítila jsem se jako zlobivá superhrdinka. Ve dne učitelka, v noci svůdnice,“ říká sexy bruneta.

  Jenže idylka vydržela sotva pár měsíců. Pak se Amy začal jako domeček z karet rozpadat rodinný život. Manžel, který ji dosud podporoval, začal na zástupy jejích nápadníků žárlit.

  „Můj manžel nemohl překousnout, že se mi ozývali muži, kteří mě přes internet rozmazlovali mnohem dražšími dárky, než si on mohl dovolit,“ krčí rameny.

  Amy Kupps

  Výsledek? Manželé se už nemohli bavit bez toho, aniž by se pohádali, a tak se v roce 2020 rozvedli. Trápení mladé učitelky tím ovšem neskončilo. Netrvalo dlouho a na kobereček si ji pozval ředitel školy, kde učila. 

  Doneslo se mu totiž, jakou bokovku si jeho podřízená našla.

  „Už před tou schůzkou jsem věděla, o co jde. Ukázalo se, že můj exmanžel ukázal můj profil na OnlyFans někomu ze školní rady, ten pak šel a řekl to řediteli. (...) Byla jsem tak ponížena, že mi nezbývalo nic jiného než odstoupit. Nemohla jsem s těmi lidmi dál pracovat, navíc by netrvalo dlouho a zjistili by to i rodiče a děti, což jsem nechtěla,“ vzpomíná Amy.

  Výpověď tak dala ještě předtím, než vůbec školní rada začala jednat o její budoucnosti.

  Jak se ale říká, vše špatné je k něčemu dobré. Dnes se sexy učitelka naplno věnuje svým sociálním sítím, především profilu na OnlyFans, a za celé dva roky si tam prý vydělala v přepočtu asi 3,2 miliony korun. Nakonec se prý usmířila i s exmanželem.

  Do budoucna prý Amy zvažuje, že by se k učitelské profesi vrátila, pochopitelně však na jiné škole.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 19:00 pondělí 10. ledna 2022. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   11
  • Super
   7
  • Sladký
   3
  • Haha
   2
  • Cože
   2
  • Tvl
   2
  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...