Hledal inspiraci? Básník Koptík se potkal se Zdeňkem Svěrákem!

21. prosince 2018

Dvě básnická střeva na jednom snímku | foto: Instagram Malé Mochnak

Před rokem ho byly plné noviny a vypadalo to, že vydá vlastní sbírku básní. Pak se odmlčel a zmizel ze scény. Nyní to ale vypadá, že Ondřej Koptík zatoužil po pozornosti. Zveřejnil totiž snímek s jedním z nejslavnějších českých textařů. Čerpal snad u něj novou inspiraci?

Tyhle dva na jednom snímku by čekal jenom málokdo. Ondřej Koptík na svém instagramovém účtu zveřejnil snímek s dramatikem, scenáristou, autorem písňových textů, hercem a spisovatelem v jedné osobě Zdeňkem Svěrákem. A každý se při vzpomínce na události loňského podzimu, kdy Koptík ze sebe chrlil jednu erotickou básničku popisující milostný akt s Hankou Gregorovou za druhou, musel děsit, zda se mladý milenec vdovy po herci Radku Brzobohatém nerozhodl znovu tvořit.

Vše je ale jinak. Ondřej Koptík snímek se Zdeňkem Svěrákem ulovil při svém novém zaměstnání, je z něj nově totiž řidič Uberu. Svěrák tak s největší pravděpodobností vůbec netušil, s jakým básníkem má tu čest. Což je možná také jediný důvod, proč se s Koptíkem vyfotil.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek

Komentáře