Věčný pejskař Ondřej Vetchý: Jak je možné, že vypadá 10 let pořád stejně?

Ondřej Vetchý vytáhl se psem do ulic a vypadal neskutečně ve formě! | foto: Koláž expres/profimedia/Tilen Vajt Jiří Pitrof

Ten chlap snad zastavil čas. Známý český herec Ondřej Vetchý vyrazil v pátek na procházku se svým domácím mazlíčkem a ve čtyřiapadesáti vypadá stejně jako před 10 lety. Na dresscode moc nedbal, vyrazil jako správný turista v pohorkách a s batohem na zádech. Je to prostě borec!

Držitel Českého lva za nejlepší mužský herecký výkon ve vedlejší roli ve filmu Okresní přebor – Poslední zápas Pepika Hnátka v pátek odpoledne vyvedl svého čtyřnohého mazlíčka na vycházku a nejspíš před sebou měli pořádnou štreku.

Batoh a pohorky tvoří obvyklou výbavu Ondřejova venčení.

Batoh a pohorky tvoří obvyklou výbavu Ondřejova venčení.

Vetchý totiž pro venčení zvolil outfit, ve kterém by mohl klidně odchodit i túru v horách.

Měl na sobě pohorky, khaki kraťasy, žluté tričko a pořádně naditý bágl. Samozřejmě nechyběly ani černé všudypřítomné okuláry, kterými je známý herec natolik pověstný.

Vetchý má tělo stále samý sval a šlachu.

Vetchý má tělo stále samý sval a šlachu.

Nelze také opomenout fakt, že i přes narůstající věk oplývá stále obstojnou muskulaturou, za kterou by se nemusel stydět ani leckterý třicátník. Ani v jeho vlasech bychom nenašli šedý vlas. On je prostě úkaz.

Na 54 let vypadá Vetchý prostě báječně.

Na 54 let vypadá Vetchý prostě báječně.

Ondřej je svoji láskou k pejskům proslulý. Kdysi měl dokonce fenku kokršpaněla Barču, kterou nechal obsadit i do několika známých trháků, mezi které patří například Kolja či Tmavomodrý svět.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:51 9. října 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  19
 • Haha
  8
 • Sladký
  7
 • Trapas
  6
 • Tvl
  6
 • Cože
  5
Komentáře