Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm nejuzavřenějším. Pokud nemusí, společenské akce nevyhledává a už vůbec se jich neúčastní se svou rodinou. Pro jednou však udělal výjimku. Na křest kalendáře Marty Kubišové dorazil se svou krásnou manželkou.

Když se řekne největší introvert českého showbyznysu, všem se hned vybaví tvář Ondřeje Vetchého. O tom je známo, že nejenže nerad dává rozhovory, ale nejraději by vynechal i premiéry filmů, ve kterých ztvárnil hlavní roli.

Večírky, na nichž se v průběhu roku objeví, byste mohli spočítat na prstech jedné ruky a z tiskových konferencí odchází bezprostředně poté, co se oznámí, že je čas na individuální otázky.

Pro jednou ale Ondřej Vetchý udělal výjimku a zúčastnil se večírku, který se nekonal v rámci propagace jeho filmu. Společně s Karlem Gottem se stal kmotrem kalendáře své dlouholeté kamarádky Marty Kubišové.

A právě tam jí složil nevídanou poklonu. „Když se historicky podívám zpátky a vzpomenu si na tři nejúžasnější ženy druhé poloviny dvacátého století, tak po paní doktorce Miladě Horákové a Věře Čáslavské to je Marta Kubišová,“ dojal všechny přítomné Vetchý, jenž na křest, který se pořádal v rámci třetích narozenin agentury VDN Promo, dorazil společně se svou krásnou manželkou Irenou. A nutno říct, že ta je každým rokem krásnější.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 2:17 čtvrtek 4. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  62
 • Haha
  19
 • Trapas
  17
 • Sladký
  15
 • Cože
  14
 • Tvl
  14
Komentáře

Mohlo by vás zajímat