Proč osobnosti odmítají TTMZH? Nevystojí Sokola! Moderátora hejty těší

Moderátor Ondřej Sokol (45) se stal kvůli show Tvoje tvář má známý hlas velmi diskutovanou osobností. Jeden tábor si ho zamiloval, další ho nemůže vystát. A podobně to podle informací Expres.cz je i mezi osobnostmi. Které celebrity kvůli Sokolovi nabídku na účinkování v Tváři odmítly?

Nejdřív moderátora a baviče Ondřeje Sokola vyšoupli jeho kolegové z Partičky, kterou se proslavil díky vtipným představením s Richardem Genzerem, Michalem Suchánkem a Igorem Chmelou, nyní si na něj stěžují i na Nově. 

Sokol je podle některých lidí uštěpačný a svými fórky štve nejednu známou osobnost. „Ondra dost vtipkuje a často si někoho dobírá. Nejvíce lidi, kterým vadí, což jen vede k prohloubení nenávisti,“ řekl nám jeden z hvězdných hostů Tváře, který si nepřál být jmenován.  

„Ondra navíc nedává najevo emoce, a tak je těžké odhadnout, co si o vás myslí. Navázat s ním komunikaci je tedy vcelku náročné. O to víc, když vás v každé druhé větě urazí, nebo si neodpustí jízlivou poznámku,“ dodal o Sokolovi jeden z jeho kolegů.

Sám Sokol právě to, že ho lidé buď nesnášejí, nebo milují, bere jako výhodu. „Myslím si, že je super, že v lidech vzbuzuji různé emoce. Kdybych byl průměrný a lidi by na mě neměli názor, bylo by to špatně,“ řekl Expres.cz s tím, že si z kritiky na svou osobu nic nedělá. 

Tvoje tvář má známý hlas je Honza Cina! a jeho vítězná chvíle.

Ondřej Sokol je jako moderátor show Tvoje tvář má známý hlas velmi kritizovaný.

Podle nejmenovaného kolegy tím ale trpí především show, do které právě kvůli Ondřejovi několik známých osobností odmítlo vstoupit. „Show například usilovala o některé členy NightWorků. Kývl jen Honza Maxián,“ uvedl náš zdroj, podle něhož někteří členové dříve úspěšné kapely nemohou Sokola vystát. 

A nejsou sami! „Těch lidí je více. Ne kvůli Ondřejovi řekla například i jedna známá herečka,“ uzavřel tajemně.

I přes tyto nevýhody je ale Nova se Sokolem velmi spokojená a údajně s ním má podepsanou smlouvu na několik dalších sérií. Jeho hejtři se tedy svého jen tak nedočkají.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 18. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  41
 • Super
  23
 • Tvl
  16
 • Cože
  15
 • Haha
  14
 • Sladký
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat