Láska jako tabu? Jak Pavelec a Budková vyhrávají soukromí na Instagramu

Žijí spolu přes dva roky, ale společnou fotku byste nenašli. | foto: Profimedia.cz

Před více než dvěma lety mezi krásnou modelkou a hvězdným hokejistou přeletěla taková jiskra, že to málem spálilo celou Moravu, kde se seznámili. Ale od té doby se k sobě nehlásí, nedávají žádné společné fotky na sociální sítě a už vůbec se neukazují spolu ve společnosti. Copak se snad stydí za to, že se milují?

Úspěšný hokejový brankář Ondřej Pavelec (31) mohl mít každou, na kterou si ukázal. Dívky mu padaly k nohám, škemraly o jeho pozornost, toužily alespoň po jednom večeru stráveným se sexy sportovcem. Jenže modelka Tereza Budková (28) jim vypálila rybník.

Ze zapřísáhlého „starého“ mládence se najednou stal milující partner, který neváhal a svou lásku si k sobě hodně brzy nastěhoval. I když se seznámili v nešťastnou dobu, kdy se misska právě rozešla po devíti letech vztahu, láska jim vydržela doteď.

Ale jen těžko byste hledali nějaký důkaz toho, že tito dva spolu opravdu žijí a milují se. Žádné společné fotky na Instagramu, jak je dnes běžné, žádné líbačky na veřejnosti, nic, co by nasvědčovalo tomu, že prožívají něco mimořádného.

„Samozřejmě se máme rádi, ale nechceme být všem na očích. Už na začátku jsme se dohodli, že se nikde nebudeme prezentovat, protože přece nemusíme nikomu dokazovat, že jsme spolu a jsme šťastní,“ nechala se Tereza slyšet.

Ta by možná i nějakou tu fotku, aby holky záviděly, dala, ale podle všeho je Ondra ten přísný, který nerad svůj život sdílí s ostatními. Rád si užívá života, proč by k tomu měl mít fanoušky za zadkem?

Nabízí se i otázka, jestli si náhodou bývalý hokejista nenechává zadní vrátka kvůli fanynkám, které na něj mají stále spadeno. Aby nevypadal jako nějaký podpantoflák, který dělá to, co jeho holka řekne.

Ale je pravda, že většina „hokejek“ na sociální sítě nedává skoro nic, že si chtějí udržet alespoň trochu své soukromí. Snad je to i případ Ondry a není to jen zástěrka, jak stále vypadat jako nezadaný muž.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat