jít naiDNES.cz

Nejsem holka, za kterou musí utrácet peníze, říká Budková o Pavelcovi

Ondřej Pavelec si pořídil vůz Bentley za pět milionů, Tereza Budková má auto na leasing. | foto: Expres.cz: Pavel Dvořák, Tilen Vajt, Profimedia.cz

Za svou hokejovou kariéru vydělal přes půl miliardy korun a moc dobře ví, jak se rozmazlit. Ondřej Pavelec si před časem udělal radost a pořídil si luxusní vůz Bentley Continental GT W12 za pět milionů korun. S utrácením svých milionů to ale nepřehání. Jeho krásná partnerka Tereza Budková jezdí v autě na operativní leasing.

Letos v srpnu oslaví teprve 32. narozeniny, ale už ukončil svou aktivní hokejovou kariéru. Poté, co Ondřej Pavelec loni nezískal žádnou smlouvu v NHL, rozhodl se jít do důchodu. A ten si užívá plnými doušky.

Když zrovna nehraje s kamarády golf, dělá si radost „maličkostmi“. Nyní si například pořídil luxusní vůz Bentley Continental GT W12 s 626 koňmi pod kapotou, který jezdí až 330 kilometrů v hodině.

„Měli jsme ho půjčený na zkoušku a moc se nám líbilo, ale Ondrovi do toho nemluvím. Ani to se mnou nekonzultuje. Je to chlap. Jde o jeho auto a jeho volbu. A i když mi ho ukazoval, finální rozhodnutí konzultoval s kamarády, a ne s holkou,“ svěřila se nám Budková.

Zajímalo nás, jestli i ji Pavelec rozmazlí a Tereza dostane podobné auto. K tomu prý nedojde. „Já mám auto na operativní leasing a není třeba mi kupovat auto. Není k tomu důvod,“ vysvětlila nám druhá nejkrásnější dívka Česka roku 2009 s tím, že za volantem tohoto vozu zatím ani neseděla.

„Já měla moc práce a Ondra teď odjel na hokej,“ prozradila Budková, jíž jsme se optali, zda se o svého partnera s ohledem na výkon vozu nebojí.

„Ondra je dobrý řidič, takže se o něj nebojím. Navíc v nepřehledném terénu nejezdí rychle,“ uzavřela kráska.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat