Rychtář vzkazuje mladému Gregorovi: Ondřeji, braň čest své matky!

Čím nechutněji Ondřej Koptík útočí na Hanu Gregorovou, tím zarytěji její rodina mlčí. Jeho několik týdnů trvající vytahování špíny odmítl komentovat dokonce i její syn Ondřej Gregor, od kterého se to očekávalo. A právě tohle mu vyčítá vdovec po Ivetě Bartošové Josef Rychtář. Prý by se měl Gregor pochlapit!

Rozchod s Hanou Gregorovou nese Ondřej Koptík opravdu špatně. Nejdříve své o 32 let starší expartnerce posílal prostřednictvím médií prosby o odpuštění, pak začal psát doslova porno básně popisující jejich intimní život, záhy zase vyhrožoval, že když s ním nebude komunikovat, vytáhne na ni špínu, a nyní dokonce slibuje, že zveřejní soukromé video.

Koptíka se od jeho řádění nepodařilo odradit ani právní zástupkyni Hanky Gregorové, která mu chtěla telefonicky domluvit.

A zatímco Koptík ničí její pověst, nikdo se jí zatím veřejně nezastal. Až dosud. Do sporu se totiž zapojil Josef Rychtář, který poslal Koptíkovi opravdu drsný vzkaz.

Ten může být rád, že se mi nedostane pod ruku. Kdybych na něj narazil, rozhodně by neodešel po svých. Je to lidská zrůda. Takhle by se chlap k dámě chovat neměl,“ rozohnil se vdovec po Ivetě Bartošové, jenž Koptíka přirovnal ke svému úhlavnímu sokovi Zdeňku Macurovi.

Nechápu, proč ji nezačne bránit její syn Ondra. Kdyby někdo takhle mluvil o mojí matce, rozhodně bych si to s ním šel vyřídit. Kvůli Koptíkovi bych si šel klidně sednout,“ tvrdí Rychtář s tím, že ačkoliv se se slavnou rodinou nezná osobně, není mu lhostejná.

Pan Brzobohatý je legenda a nezaslouží si takové pošlapání památky. Někdo by tomu měl udělat přítrž. Klidně se toho ujmu. Koptík si zaslouží dostat za vyučenou,“ uzavřel říčanský bijec.

Ten již v minulosti několikrát dokázal, že pro ránu nejde daleko. Koptík by tak měl doufat, že se nikdy nepotkají tváří v tvář.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 9. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  54
 • Super
  32
 • Trapas
  25
 • Cože
  16
 • Tvl
  12
 • Sladký
  8
Komentáře