Šokující tvrzení Koptíka: Gregorová a Brzobohatý se rozvedli! Z čeho ji dál obvinil?

9. října 2017
„Pojďme mluvit pravdu,“ napsal Ondřej Koptík a sdílel na sociální síť příspěvek plný špíny na hlavu Hany Gregorové. Hereččin o 32 let mladší milenec tvrdí, že mezi jeho láskou a Radkem Brzobohatým došlo k rozvodu. A co víc? Budete se divit.

Již několik týdnů trvá šílenství kolem rozchodu Hany Gregorové a Ondřeje Koptíka, který herečku na sociální síti prosí o milost a zároveň ji zahrnuje nelichotivými básněmi. 

Některé jsou plné lásky, jiné na Hanu vrhají temný stín. Tentokrát se Koptík rozhodl shrnout její minulost s Radkem Brzobohatým a odhalil léta skryté tajemství. 

„Paní HG při natáčení Nočních jezdců sbalí Radka Brzbohatého, v té době manžela Jiřiny Bohdalové, a nevadí jí, že ten den za Radkem přijíždí a tráví s ním den, ba naopak. Hned po jejím odjezdu spustí svoje triky, aby Radka urvala jen pro sebe, což se jí nakonec povede,“ vypráví Ondřej Koptík, který Gregorovou vykresluje skoro jako sedmihlavou saň. 

Než se dvojici však narodil syn Ondřej, mělo mezi manželi dojít k rozvodu. Stála za tím nevěra? 

Ondřej Koptík zveřejňuje detaily z minulosti Hany Gregorové a Radka...

Ondřej Koptík zveřejňuje detaily z minulosti Hany Gregorové a Radka Brzobohatého.

Přísahá, že říká pravdu.

Přísahá, že říká pravdu.

„Po rozvodu (s Bohdalovou, pozn. red.) se zdá, že vše klape, jak má. Je svatba, HG a RB jsou manželé, nicméně po čase se objevují mráčky a dojde k rozvodu, což málokdo ví. Skutečně se rozvedou a znovu vezmou. Možná si radši RB měl nechat tu právničku tenkrát,“ přichází s šokujícím exkurzem do minulosti Koptík.

Ten se po rozchodu vydal na hrob Brzobohatého, a dokonce už několikrát tvrdil, že když slavný herec umíral, ležela Hana Gregorová s kamarádkou ve vířivce. 

Gregorová byla vždy ženská krev a mlíko.

Gregorová přebrala Radka Brzobohatého Jiřině Bohdalové.

„A proč tohle všechno píšu? Protože její mlčení a obraz, který je kolem ní vytvářen, jako hodné paní, která je obětí psychopata, který jen píše básně a občas řekne něco nevhodného, je jen její nasazená maska. Toto je bohužel celá pravda, kterou mohu odpřísáhnout. Byl jsem přímo u toho nebo jsem to slyšel přímo z jejích úst! Dával bych si velký pozor na paní HG, je to velmi černá a intrikánská bytost,“ nechal se slyšet Koptík.

Jedním dechem Hanu varuje. „Čím víc mlčíš, lásko, tím víc já chci mluvit. Zákon akce a reakce.“

My jsme se rozhodli Ondřeje Koptíka sami zeptat, zda si za tvrzením o Hanině minulosti opravdu stojí: „Ano, je to pravda. Byli rozvedení a pak se znovu vzali. Mohla si vzít jeho příjmení, ale nechtěla.“ 

Kam až tohle zajde?

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:10 6. února 2018. Anketa je uzavřena.

  • 167
  • 52
  • 34
  • 30
  • 29
  • 18
Komentáře