jít naiDNES.cz

Ondřej Koptík o léčbě: Doživotní abstinence nebude jednoduchá!

Ondřej Koptík promluvil o léčbě. | foto: Tilen Vajt/Jiří Pitrof/Ladislav Křivan

Staronový milenec Hanky Gregorové Ondřej Koptík, který přiznal drogovou závislost, se rozhodl promluvit o několikatýdenní léčbě. Ačkoliv je amatérský básník podle svých slov vyléčený, abstinence prý nebude jednoduchá.

Když mu na konci loňského roku Hana Gregorová dala nůž na krk, že buď se půjde léčit, nebo je konec, odvděčil se jí tak, že odkryl ty nejintimnější detaily z jejich dvouletého vztahu. Přestože kvůli němu měla herečka z ostudy kabát a dlouhé dny nevycházela na veřejnost, Ondřeji Koptíkovi se povedlo, že mu vdova po Radku Brzobohatém odpustila.

Jak Expres.cz jako první informoval, Gregorová Koptíka vzala na milost a znovu si ho nastěhovala do svého pražského bytu. Ačkoliv jedna z podmínek byla nejspíš ta, že se Ondra bude vyhýbat médiím a nebude zveřejňovat nic z jejich soukromí, pro jednou udělal výjimku. Jelikož se stal terčem internetového vtipálka, který si již řadu měsíců z Koptíka utahuje, rozhodl se požádat o pomoc své přátele na Facebooku. V rámci toho odhalil pozadí své šestitýdenní léčby.

„Chtěl bych vás poprosit trochu o pomoc, jelikož mi stále píšete ohledně profilu Mala Mochnak taxikář, který není můj a podle mě ho spravuje choromyslná osoba. Jinak si ty příspěvky, co tam přidává, nemohu vysvětlit,“ začíná svou zpověď Koptík, jenž sám má zkušenosti s nechutnými příspěvky, které sám zveřejňoval.

Stejná mince se mu ale nelíbí.

„Je to velice nechutné a obsesivní chování anonymní osoby, řekl bych vážná posedlost mojí osobou. Kdysi to třeba bylo vtipné, když jsem neměl nejlepší období svého života a dělal a psal věci, které už dobře znáte a kterých dodnes velice lituji. Dnes vše vidím už jinak. Po tom všem, co jsem si prošel v léčebně, i tím, co jsem tam viděl, vím, že jsem se rozhodl správně. Moje cesta doživotní abstinence možná nebude lehká, ale dělám vše proto, aby byla úspěšná,“ dodává Koptík.

Nutno ale říct, že jeho prosby se nesetkaly s pochopením. Stránka je totiž stále aktivní a Koptíka rozhodně nešetří.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:24 15. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  17
 • Super
  12
 • Trapas
  9
 • Tvl
  8
 • Cože
  6
 • Sladký
  5
Komentáře