Středa 28. července 2021, svátek má Viktor
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Zvrat! Koptík se omlouvá Gregorové: Jsem závislý k*etén a slavoman!

  Bývalý milenec Hany Gregorové Ondřej Koptík se po záplavě zhrzených básní pro svou lásku opět ozval. Tentokrát však přišel s omluvou. Po všech svých napadeních, statusech a básních o rodině slavné herečky i Haně samotné si sype popel na hlavu a přiznal, že ho zoufalost dohnala k velmi pošetilým krokům. Potvrdil dokonce závislost na lehkých i tvrdých drogách a začal se léčit!

  Dlouho živil sociální sítě, média i blízké těmi nejhnusnějšími napadeními, pomluvami a velice intimními básničkami, které byly adresované herečce Haně Gregorové. Ta s Ondřejem Koptíkem ukončila vztah poté, co mu přišla na užívání lehkých i tvrdých drog.

  Ačkoli Koptík toto obvinění nejdříve zapíral a poté celou věc pootočil, nakonec se v sáhodlouhém prohlášení přiznal k tomu, že byl dlouhodobě závislý a pod vlivem drog ubližoval těm nejbližším. Tedy i samotné Haně. To vše sepsal jako veřejnou omluvu, kterou věnoval jak herečce, tak i její rodině na svém profilu na Facebooku.

  „Byl jsem obyčejný kluk z Pardubic, z rozvedené rodiny a docela těžce jsem to nesl. Ve škole jsem zažíval hroznou šikanu a nikdo to neřešil. Začal jsem později hrát basket a moc mě to bavilo. Jenom pak jsem poznal trávu a později perník a najednou jsem byl sebevědomý a mistr světa. V té době mi pomohl hodně můj táta, který mě z toho víceméně dostal. Ale pak jsem po střední odešel do Prahy a začalo to znovu,“ píše v úvodu Koptík, který se v dopise jen neomlouvá. Uvádí věci na pravou míru a přiznává, že má máslo na hlavě.

  „Slíbil jsem, že přestanu s trávou, že budu respektovat všechno, co řekne. Jedině Rola mi nevěřila a poznala, že hulím neustále. Hanka se s tím nikdy nesetkala, takže to nepoznala, ale hlavně celé dny trávila v divadle nebo natáčela a říkala, že mě nehodlá kontrolovat jako svoje dítě. Srovnal jsem se, ale po čase už jsem si znovu začal myslet, že můžu všechno. Hanka mě vzala do společnosti, ve které jsem nikdy nebyl, a já jsem si myslel, že už jsem jeden z nich. Byl jsem šťastný a zároveň mi rostlo moje zakomplexované ego, začal jsem se chvástat před kamarády v práci, dával k dobru vymyšlené historky ze soukromí a tvářil jsem se jako mistr světa,“ píše v prohlášení dále.

  Uvádí v něm také, že téměř nic, co říkal, není pravda a hodně věcí si přikresloval podle svého tak, aby Hana vyšla vždy za tu nejhorší. Myslel si, že se z něj stává celebrita a Hana se k němu po těchto zoufalých krocích vrátí. Jakmile však pochopil, že jednal bez pokory a respektu a Hana ho nechce ani vidět, hodil zpátečku a začal se léčit.

  „Chodím na terapie, zatím mi to pomáhá, jsem čistý a už nikdy se nechci dostat tam, kde jsem byl. Ale zasloužil jsem si to. To vím jistě,“ svěřuje se a dále vysvětluje spoustu souvislostí.

  Mimo to také věnoval několik řádků synovi Gregorové Ondřejovi a jeho ženě Táně a také neopomněl Rolu, která ho podle jeho slov nikdy nepřijala a vždy ho nazývala vulgarismy. 

  „Ondro a Táňo, omlouvám se vám hluboce za tu všechnu špínu, co jsem na vás a Hanku naházel, a děkuji, že jste mě aspoň chvilku tolerovali, pozvali mě do Opočna na rodinné oslavy, kde se všichni ke mně chovali moc hezky. Ničeho jsem si kvůli hulení nevážil a myslel jsem si, že už jsem mistr světa. A moc se omlouvám, že jsem si vůbec bral do úst vašeho tátu a ještě se předváděl u jeho hrobu jako kretén. Moc si ho vážím a stydím se nejenom před vámi, ale hlavně před sebou samým. Jak mi napsala Hanka, ani kdybych vám všem běžel naproti, nikdy vás nedoběhnu. A měla svatou pravdu,“ kaje se.

  Mimo to také přiznal, že lhal Haně o svém rozvodu, přizval novináře k zásnubám, a dokonce promluvil o vztahu s bývalou milenkou Tomáše Řepky Silvií Řehákovou. „Udělal jsem ještě jednu mega kravinu, a to tu, že jsem šel za Silvou a nechal se s ní fotit v těch nejtrapnějších pózách a vykřikoval, že je to moje nová holka a jak jsem konečně šťastný. Snad jsem doufal, že konečně začne žárlit a ozve se. Jak já jsem ji podcenil,“ uvádí vše na pravou míru a také dodává, že právě Silva mu v mnohém ukázala, jaké to je, když někdo na někom parazituje.

  „Najednou mi to otevřelo oči, a jak se říká, nastavilo zrcadlo. Když jsem viděl, jak je ta Silva hladová po bulváru a jenom, ať se o ní píše, viděl jsem sebe. Jak jsem byl slavomanský a myslel jsem si, že jsem hrozná celebrita a všichni mi zobají z ruky. Pochopil jsem, že jsem ze sebe udělal toho největšího československého zoufalce a idiota,“ říká dále.

  S omluvou ale zřejmě přichází pozdě. Gregorová se totiž rozhodla celou věc řešit s právníky a z jejího blízkého okolí se k nám dostalo, že se na Koptíka velmi zlobí. Sama celou situaci navíc odnesla po zdravotní stránce, jelikož skončila v nemocnici. 

  Tonoucí se zkrátka stébla chytá.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 0:01 úterý 3. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

  • Haha
   39
  • Trapas
   11
  • Tvl
   10
  • Sladký
   5
  • Super
   4
  • Cože
   3

  KOMENTÁŘ: Cesta do elektromobilního pekla. Auta přinášejí víc problémů než výhod

  Premium Nová doba elektromobilní nás vrátí o půlstoletí zpátky: auto bude luxus, mobilita taky a draze to zaplatíme všichni. I...

  Mlčeti zlato. Profesionální vyjednavač vysvětluje, jak jednat s dětmi či šéfem

  Premium Každý člověk vyjednává v průměru pětkrát za den. Doma s partnerem, s dětmi, v práci se šéfem, s podřízenými. Radim...

  Český vlk z Wall Street jde k soudu. Hlavní roli v kauze Via Chem má miliardář Sisák

  Premium Schyluje se k dlouho očekávané soudní bitvě, v níž je hlavní postavou známý český finančník a miliardář Petr Sisák...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Středa 28. července 2021, svátek má Viktor
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz