jít naiDNES.cz

Rodinné setkání Ondřeje Havelky: Úsměvy na rtech a nový člen klanu?

Ondřej svou rodinku vyvedl do restaurace. | foto: Profimedia.cz/Pavel Dvořák/Tilen Vajt

Muzikant Ondřej Havelka (64) si udělal hezké odpoledne se svou rodinkou. Byl samý úsměv, i když spěchal, a vypadá to, že do jejich klanu přibyl další člen rodiny, který svým stylem oblékání ale do jejich rodiny zatím moc nezapadl. O koho se jedná?

O muzikantovi Ondřeji Havelkovi se moc dobře ví, že byl vždycky rodinným typem a jeho manželka Alice Kovácsová (53) s dětmi byly na prvním místě.

Většinou se vyhýbají společenským událostem, svůj život si drží pod pokličkou, ale přitom je jejich rodina dost družná a scházejí se, jak se dá.

Ani v pátek tomu nebylo jinak a pozdní odpoledne patřilo Havelkovým. Potkali se v restauraci, kam se sice scházeli jako švábi na pivo, ale bylo na nich poznat, jak se na rodinné „rande“ těší.

Příchozí dokonce měli v rukou dárkové taštičky, proto bylo poznat, že se asi něco slaví. Jelikož nenosili květiny, musel to být někdo z pánů, ale Ondřej Havelka to nebyl, ten má narozeniny až v říjnu.

Dokonce k nim přibyl i další člen, jenž se outfitem ke slavnostně oblečeným lidem nehodil, ale bylo vidět, že má ke slavnému klanu blízko.

O koho jde? Podle zdroje Expresu to má být jeden z moderátorů pořadu pro děti Studio Kamarád Tomáš Kůgel. Jen v té čepici byl velmi těžko poznat a nikdo netušil, že byl měl něco společného s Ondřejem Havelkou. 

Za nimi vychází zbytek lidí, co s nimi byli v restauraci.

Za nimi vychází zbytek lidí, co s nimi byli v restauraci.

A ke komu že patřil? Vypadalo to, že má nejblíž k muzikantově dceři Rozálii (22), která se nedávno rozešla s partnerem, tak možná už má za něj náhradu.

Je ale hezké, jak nového člena všichni přijali s úsměvem a že nevznikala nějaká nenávist, jak to v některých rodinách bývá. I přes všechny skandály to vypadá, že u Havelkových panuje velká idylka. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:05 pondělí 2. září 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  21
 • Trapas
  18
 • Tvl
  18
 • Sladký
  17
 • Cože
  16
 • Haha
  13
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře