Středa 28. února 2024, svátek má Lumír

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Ondřej Havel z Ulice o své roli starosty: Politika jde mimo mě, postelové scény bereme s nadhledem

  Ondřej Havel (29) sklízí úspěchy nejen po pracovní stránce, ale i v soukromí. Moderátor Snídaně a představitel Hložánka z Ulice si loni vzal krásnou moderátorku Báru Dvorskou. K tomu zamilovaní manželé nedávno oznámili, že se za několik měsíců stanou rodiči. Jak se na novou roli těší a co jeho manželka říká na jeho milostné scény v Ulici, prozradil Ondřej v rozhovoru pro Expres.

  Ondřej Havel (29) je nejen talentovaný moderátor, ale i herec. V současné době září v nekonečném seriálu Ulice, kde ztvárňuje ambiciózního a pohledného starostu Jirku Hložánka.

  „Do politiky jsem nikdy nedělal a ani jsem nikdy o tom nepřemýšlel, takže jsem hrozně rád, že si alespoň v rámci role můžu zkusit vést naši městskou část Praha-Křečovice. Je to velká zodpovědnost a doufám, že ji povedu dobře a že se nám bude dařit společně s Lumírem (Václavem Svobodou), s kterým to tam máme na starost“ řekl Expresu Ondřej, který se v seriálu zamiloval do kuchařky Martiny Dubovské v podání Natálie Holíkové.

  Společně s Natálií zažívá před kamerou pořádně vášnivé scény. „Je to práce, Natálie je profesionál a je to úplně běžné natáčení. Ale samozřejmě scény, kdy jsme v posteli, jsou jiné, než když člověk sedí v hospodě nebo na radnici,“ smál se Ondřej, který se zanedlouho stane novopečeným tatínkem.

  „Musím říct, že mi Barča udělala super překvapení, bylo to originální a já jsem teda koukal. Bylo to nádherné,“ prozradil s tím, že podrobnější detaily si nechá pro sebe.

  Ondřej Havel a Natálie Holíková v Ulici

  Oba ale zmínili, že se na rodičovskou roli velmi těší, mají k tomu ale prý zdraví respekt. „Překvapuje mě, jak jsem zatím klidná,“ doplnila Ondřejova partnerka.

  Ondřej je navíc zvyklý na brzké vstávání, jelikož už několik let moderuje nováckou Snídani. „Trénuji, jaké to je nespat. Teď bude ještě moje žena trénovat a bude to v pohodě,“ dodal s úsměvem Ondřej, který je do krásné blondýnky zamilovaný až po uši.

  Ondřej Havel s manželkou Bárou

  Barbora Havlová, dříve Dvorská, je také zkušená moderátorka. Zda se v rámci práce vzájemně pošťuchují, anebo si naopak dávají navzájem cenné rady, se dozvíte ve videu v úvodu článku.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...