Ovíněný Gregor pouštěl bomby: Líbí se mi, když před sebou páry prdí

17. října 2018
Herec a hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý (35) platí za uhlazeného gentlemana, který úzkostlivě dbá na to, co a hlavně komu řekne. Nezřídka raději nemluví vůbec. Jenže stačí pár skleniček a všechno je jinak. To pak dá hodně práce rozjetého umělce zastavit. A posluchači se nestačí divit, co všechno na sebe Gregor práskne a že umí být třeskutě vtipný, když na to přijde.

Když Taťána a Ondřej Gregor Brzobohatí dorazili do show 7 pádů Honzy Dědka, předem avizovali, že jdou z večírku, respektive zkoušky v divadle, kde se nepila jen čistá voda. Našlápnuto k nůši zábavy měl hlavně talentovaný hudebník, který ale vybalancoval hranici, kdy už by jeho projev zaváněl trapností a styděli by se i posluchači a diváci. I když témata si vybíral vskutku delikátní.

„Za léto jsme se viděli asi tři víkendy, proto si společné chvíle užíváme. Je to takový náš gaučing prding. Ano, přátelé, i my prdíme, nejde nám to z pórů. Ale ne všichni jsou schopní to akceptovat,“ překvapil v talkshow 7 pádů Honzy Dědka Ondřej Gregor Brzobohatý.

„Strašně moc párů před sebou neprdí. Ale mně se to strašně líbí. Podle mě to je hrozně hezký,“ pokračoval Ondřej, který byl ve velmi dobrém rozmaru. „Na to nemám co říct,“ smála se Taťána Gregor Brzobohatá.

„Ale nesmí to být daný tak, že to projde bez jakýkoli omluvy. Musí to mít jistý rituál, že i když se to stane... Zkoušel jsem se třeba vymlouvat na podlahu, ale nepomohlo to,“ prozradil herec a hudebník, který má 17. října v Hudebním divadle Karlín slavnostní premiéru muzikálu Legenda jménem Holmes s Vojtou Dykem v hlavní roli.

Ožehavého tématu, o kterém se ve společnosti zpravidla nemluví, i když je blízké všem lidem, se odmítal vzdát. „Třeba když má člověk psa, tak může v takové chvíli říct: No tak, Astorku! My psa nemáme...,“ pokračoval Gregor, který všechny odzbrojil svou bezprostředností a smyslem humor a sebeironii.

Nezbývá než doufat, že takových chvilek bude přibývat, i když bychom samozřejmě jen velmi neradi přihlíželi tomu, že by se úspěšný umělec ocitnul na šikmé ploše jen proto, aby byl pro okolí a své fanoušky zábavným společníkem.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 čtvrtek 14. února 2019. Anketa je uzavřena.

  • 118
  • 22
  • 21
  • 10
  • 8
  • 8
Komentáře