Příběh první svatby Brzobohatého: Proč rodičům vadila nevěsta a bojkotovali obřad?

29. června 2016
Ondřej Gregor, syn herecké legendy Radoslava Brzobohatého (†79), se bude ženit. Již zítra by měl pojmout za manželku svou dlouholetou partnerku Taťánu Kuchařovou, brzyGregorovou. Ta ale nebude jeho první ženou. Před osmi lety totiž slíbil doživotní věrnost Johance Indrákové.

Zatímco dnes by milovaného otce nepotěšila zpráva, že se jeho jediný syn jen několik málo týdnů před svatbou vzdal slavného příjmení a přijal matčino jméno, před osmi lety Radkovi Brzobohatému a Hance Gregorové vadilo něco jiného - původ jeho vyvolené.

Tou byla totiž chudá PR manažerka a koordinátorka televize Nova Johana Indráková, které Ondřejovi rodiče vyčítali, že po pětiletém vztahu jejich syna dotlačila k oltáři násilím a to jenom kvůli tomu, aby se jmenovala Brzobohatá.

Jejich zášť vůči Johaně zašla dokonce tak daleko, že svatbu svého jediného a prvorozeného syna Brzobohatý s Gregorovou sabotovali a nezúčastnili se ji.

Mysleli jsme s Radkem, že má Ondra na víc. Snad ale půjdeme na jeho další svatbu. Ondrovi to všechno nevadí. Je to jeho život, on se tak rozhodl. S Radkem si myslíme, že je na manželství ještě příliš mladý a celá ta svatba je zbytečná. Vždyť žijí v pronajatém bytě, nemají děti... Tak k čemu svatba? Jen proto, aby se jeho žena mohla podepisovat jako Brzobohatá,“ nechala se tehdy slyšet Gregorová, která se bohužel spletla.

Přestože se manželství jejího syna po čtyř letech rozpadlo, její manžel se druhé svatby svého syna bohužel nedožil. S ohledem na to, že se nyní Ondřej vzdal příjmení svého otce, možná bohudík.

Pokud Gregorové na Indrákové vadil její chudý původ, z Miss World 2006 musí být doslova nadšená. Tak jenom doufáme, že dostojí svému slovu a druhou svatbu svého syna, na kterou ji s největší pravděpodobnosti doprovodí o více než třicet let mladší milenec, si nenechá ujít.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:02 čtvrtek 27. října 2016. Anketa je uzavřena.

  • 112
  • 25
  • 23
  • 16
  • 16
  • 9
Komentáře