jít naiDNES.cz

Tohle je youtuber Ondra (22) a chodí s třináctiletým dítětem. Prý se jen líbají

Youtubera Ondru Vlčka veřejnost obviňuje z pedofilie. Ačkoliv je mu dvaadvacet let, randí s třináctiletou dívenkou! | foto: Instagram

Sotva utichl skandál kolem youtubera Taryho a jeho povýšených komentářů na adresu jednoho z fanoušků, už to na scéně populární hlavně mezi náctiletými zase vře. Tentokrát za to může youtuber Ondra Vlček, který byl dokonce nařčen z pedofilie. Jak totiž upozornil jiný youtuber, dvaadvacetiletý mládenec chodí s teprve třináctiletou dívkou a vůbec se tím netají! Vlček už stihl natočit video, ve kterém svůj milostný poměr s dítětem vysvětlil. Prý spolu mají obyčejný dětský vztah a maximálně si dávají pusu!

Youtuber Tary, který se kvůli nevybíravému komentáři směrem k malému fanouškovi ocitl na pranýři, si může oddychnout. Jeho eskapáda pomalu odeznívá a českou YouTube scénou nyní rezonuje další skandál. Tím má být podle fanoušků dokonce pedofilie!

Youtuber Ondra Vlček, dvaadvacetiletý mladý muž, který se může chlubit fanouškovskou základnou v podobě 220 tisíc odběratelů, totiž randí s teprve třináctiletou dívenkou. Když na to jiný youtuber upozornil, strhl tím lavinu hodně vášnivých reakcí.

Samotný Ondra se pod náporem urážek, že je pedofilem, rozhodl vydat více než čtrnáctiminutové video, v němž svůj vztah s dítětem ospravedlňuje. Podle něj jde o úplně normální věc a zákony tím rozhodně nijak neporušuje!

„Jsem takový ten typ člověka, který si dělá ze všeho srandu a nemyslí úplně dospěle v některých věcech. Už od šestnácti jsem se choval pořád stejně v tom smyslu, že pořád dělám blbosti s kamarády a tak dále. Nikdy jsem si nehledal kamarády ve stejném věku, protože jsem si s nimi nikdy moc nerozuměl. Stejně to mám i s kamarádkami a holkami pro vztah,“ vysvětluje nejprve Ondra.

Ondra Vlček se svou třináctiletou přítelkyní.

Ondra Vlček se svou třináctiletou přítelkyní

Vzápětí se také začne ohánět paragrafy a tím, že podle zákonů rozhodně není pedofilem. Zdůvodňuje to třeba tak, že jeho vztah s nezletilou je zkrátka jen obyčejným dětským románkem. Průšvih je, že on už nějakou dobu žádným dítětem není.

„Já tady nikomu z vás nepotřebuju dokazovat, že spolu nespíme nebo nemáme nic, co bychom mít neměli. (…) Já s Verčou žiju normální život, normální, dejme tomu, dětský romantický vztah a žádné věci spolu neděláme. Co maximálně děláme, je, že se držíme za ruku nebo si dáváme pusu,“ popisuje.

Dvaadvacetiletý Ondra ve společnosti své dívky a dalších dětí.

Dvaadvacetiletý Ondra ve společnosti své dívky a dalších dětí

Fanoušky i širší veřejnost tím ale moc nepřesvědčil, většina lidí jeho prapodivný vztah s žačkou základní školy i nadále ostře odsuzuje. A je třeba potvrdit, že především dětem nejde Ondra zrovna dobrým příkladem. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:10 26. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  119
 • Trapas
  42
 • Haha
  33
 • Super
  30
 • Sladký
  23
 • Cože
  21
Komentáře