Pondělí 4. července 2022, svátek má Prokop
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Koukalová a Konečný: Olgo, tak máte třetí dítě a nového partnera, no a co? Problém je jinde

  V pondělí jsme zavolali Olze Menzelové a položili jí naprosto jednoduchou otázku. Je pravda, že žijete s českým egyptologem Miroslavem Bártou, a je pravda, že se vám před rokem narodilo dítě ještě za života režiséra Menzela? Místo odpovědi „ano, ne nebo co je vám do toho“, což jsou obvyklé tři možnosti, přišlo zatloukání, výhrůžky a z pana egyptologa byl v jejím podání dělník v domě, z dítěte yetti a Olga zapomněla na jedno svaté pravidlo, bulváru se nikdy nelže, protože bulvár už to dávno ví. Jinak bychom nikam nevolali, logicky.

  S informací, že Olga Menzelová (42) má třetí dítě a žije paralelně s jiným mužem, pracovali bulvární novináři už několik měsíců. Nám se podařilo zjistit, že tím novým partnerem je český egyptolog Miroslav Bárta, se kterým se seznámila asi před dvěma lety, a to nejspíše tak, že její mediální agentura pořádala jeho výstavu.

  Všechny indicie tohle potvrzovaly, proto jsme Olgu Menzelovou kontaktovali, kdy se ale férově zachoval pan egyptolog. Otázky na Olgu ho sice netěšily, ale nevykrucoval se a ke vztahu se přiznal, zatímco Olga jako zkušená královna kamufláží obvolala kdeco a snažila se celou věc zastavit, zatloukat a přítomnost pana Bárty v jejím domě vysvětlovala tak, že se v jejím domě pohybují dělníci, což pro pana profesora nebylo zrovna lichotivé.

  Obvolávala redakce a nakonec to rozlouskla po svém tím, že zveřejnila fotku, kterou jste už všichni viděli.

  Na to konto se rozjely nejrůznější lidové soudy a morální lynč, kdy ale my říkáme jednoznačně, že jediný, kdo by mohl Olgu soudit, že si našla partnera už v manželství a možná s ním má i dítě, protože nikdo nemůže určit otcovství lépe než matka, je pouze zesnulý režisér.

  Olga Menzelová měla volnější manželství a my jsme to všichni věděli, o tom navíc vypovídá i zveřejněná fotka sama o sobě.

  Je tam velmi nemocný manžel, vedle stojí bývalý milenec a otec první dcery Jaroslav Brabec a také současný partner Miroslav Bárta, všichni spolu v symbióze. Celá domácí atmosféra je natolik výmluvná, že režisér Brabec si na focení nestihl vzít ani kalhoty.

  Olga Menzelová

  Holt Olga si to umí zařídit.

  Dobře, tak si vzala o čtyřicet let staršího velikána filmu, kdy navíc sama přiznala, že jí nechtěl dát dítě, proto si ho pořídila s jiným režisérem, ale nic na tom nebylo špatně. Jejím problémem ovšem je, že podléhá maloměšťáctví, nemusí se obhajovat ze života, který vede, kdy osm let zapírala otcovství Jaroslava Brabce. A teď, kdy ji na Facebooku odsoudí k smrti pár Kelišových, to přežije i tak.

  Problém je ale někde jinde

  Olga se na poli bulvárních médiích pohybuje strašně dlouho, má kontakty mezi novináři, sama je bývalá novinářka, ale bohužel má pověst člověka, který neříká pravdu. Má image velice krásné, elegantní, inteligentní a společenské ženy, má kontakty ve vyšších kruzích, tohle se jí navíc nestalo poprvé, ale dělá pořád ty stejné chyby.

  Bojí se, že v době, kdy se starala o těžce nemocného manžela, a dodáme, že příkladně, si našla oporu ještě v jiném muži. No a co, to je přece v pořádku, nicméně někde vzadu jí tam zvonilo takové to: Co by tomu řekli lidi? Přece ale musí vědět, že se nedá zapřít existence živé bytosti. Víme o tom, že naši kolegové jí před půl rokem volali a ptali se, jestli je pravda, že má dítě, což ona zapřela, zapřela to i nám v srpnu. Dali jsme jí několikrát možnost udělat prohlášení a dohodnout se na nějakém řešení, než jsme to celé zveřejnili, to je to, jak vy jako čtenáři znáte, že si někdo stěžuje: Oni mi ani nezavolali.

  Tak takhle to funguje, ačkoliv neradi tyhle karty před vámi odkrýváme.

  A kdybychom šli v tomto příkladu do minulosti, i Václav Havel měl vztah v době, kdy jeho manželka Olga byla těžce nemocná, a Havlová zcela jistě v té době tušila, že se bude muset potýkat s odsouzením, ale ustála zlé komentáře a dneska je to zcela respektovaná první dáma.

  Jaká je tedy v této kauze naše role?

  Bulvár je tady od toho, že vidí tam, kam se nikdo nedívá. Něco je ve veřejném zájmu, jako když deník Blesk vyfotil Prymulu, který na základě toho rezignoval, čímž jednoznačně ukázal, jak je toto médium důležité, a pak je tu společenský zájem.

  Celebrity si budují jistý status ve společnosti a jakousi představu o nich, krásná rodina, děti, krásný život a hodně peněz, ale stejně jako my všichni hřeší, čímž nám jsou pak ale i bližší, proto to lidé tak rádi čtou.

  Menzelová neudělala vůbec nic špatného, prostě to má v životě takto zařízené, může mít, kolik dětí chce, s kolika muži chce, ale je to tak, že fotku přiznání zveřejnila pod naším tlakem. Je teď na nás naštvaná, fajn, to nám nevadí, na to jsme my zvyklí, ale důležitá věc je, že jsme jí pomohli tím odhalením shodit celé břímě.

  Tak až skončí karanténa a nouzový stav, až se zase otevřou kina a výstavy a až půjdete, Olgo, s panem profesorem Bártou jako pár na premiéru, můžete se k němu přivinout a nenechat ho sedávat bokem, protože Bárta je skvělý, úspěšný, uznávaný a významný člověk.

  A to za to stálo, ne?

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 23:30 pátek 5. března 2021. Anketa je uzavřena.

  • Super
   229
  • Trapas
   188
  • Haha
   79
  • Tvl
   58
  • Cože
   41
  • Sladký
   28

  Cesta do Chorvatska 2022: Jak projet rozkopané Slovinsko a tankovat v Maďarsku

  Premium Dobrá zpráva pro dovolenkáře mířící autem na Jadran. Cesta byla letos hladká, na nejrychlejší trase přes Vídeň, Graz...

  Zbraně, které zaskočily Putina: „Muskovo“ bombardování

  Premium Už druhý den po nočním překročení hranic měli triumfálně projíždět centrem Kyjeva, po čtyřech měsících místo toho vězí...

  Jet sto třicet, nebo zpomalit? Na dálnici můžete uspořit litry paliva

  Premium Ceny paliv opět atakují rekordy. Také si všímáte, o kolik víc řidičů jezdí poslední měsíce „na spotřebu“? Vyzkoušeli...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pondělí 4. července 2022, svátek má Prokop
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz