Ještě v lednu Olga Lounová brázdila pouštní cesty slavné rallye Dakar coby navigátorka. S týmem brala fantastické zlato a splnila si sen.
Včera večer už pro změnu křtila nové album svého dobrého kamaráda a kolegy Michala Davida. Sama se na něm při nahrávání v Londýně podílela.
To vše půvabná zpěvačka, která dorazila v odvážném outfitu, zvládá i přesto, že je maminkou dvouleté holčičky Arianne, kterou v Dakaru po večerech kojila.
Rodičovským povinnostem neunikla ani včera, zvládala je ale s grácií. Nikoho neodbyla, se všemi se s úsměvem fotila a rozdávala rozhovory i přesto, že dcerka chvíli neposeděla a neustále chtěla od maminky chovat.
V momentech, kdy samotný křest probíhal, Olze pomohl tatínek Arianne, někdejší hokejista a dnes mládežnický trenér Jan Kregl.
Je pro Olgu Lounovou více hudba či závodění? A jakou nejzajímavější historku s Michalem Davidem má? Rozhovor z křtu přineseme již brzy!
Fotogalerie |







7
17
10
4
12
15