jít naiDNES.cz

Lounová zběhla od mudrosloví o řádu i objímání stromů a ujíždí si na retru

Olga Lounová ve veteránu, který od rodičů dostala za vysokou školu. | foto: Instagram Olgy Lounové

Zpěvačka Olga Lounová (38) nemůže říct, že by od začátku své hudební kariéry leccos nezkusila. Oddala se myšlenkám řádu Daniela Landy, poté byla věrná ezoterickým (pa)vědám a čerpala sílu ze stromů, aby aktuálně zakotvila v přístavu retra, kde je jí evidentně nejlépe.

Skladba Napůl lásky, duet Olgy Lounové a Elis Mraz, který měl premiéru na koncertě ve Fóru Karlín, už má i vizuální podobu. Moderní barvy, neobvyklé rekvizity, choreografie, veterán i nafukovací pelikán, to vše nechybělo při natáčení nového klipu zpěvaček.

„Obě s Eliškou milujeme retro styl, tak jsme se v tomhle videoklipu mohly vyřádit. Ale chtěly jsme pár skrytých odkazů na moderní dobu. Jsme zvědavé, zda si jich diváci všimnou,“ ptá se Lounová, která už byla v klipech za drsňačku, přemýšlivou melancholickou dámu a nyní hýří vtipem, barvami i dobrou náladou.

Škodovácký veterán dostala od rodičů za státnice na vysoké škole. „Jsem ráda, že si mohl zahrát ve videoklipu, protože to je krasavec, který vyhrál několik cen za nejhezčí auto,“ nechala se slyšet pyšná majitelka Olga. 

„Elis jako malá tancovala závodně latinské tance, a tak mohla zúročit roky tvrdé dřiny a ukázat své taneční schopnosti,“ svěřila se zpěvačka.

Olga pak ukázala akrobatické prvky na zavěšeném železném kruhu. Fanoušci se tak jistě mají na co těšit, její klipy se na YouTube těší velké oblibě a ani tento kousek jistě nebude výjimkou.

Uvidíme, co dalšího si hudební chameleonka Lounová vyzkouší příště. Nutno říct, že už toho stihla docela dost a moc věcí už nezbývá.

Fotogalerie

Komentáře