Navrátil jako záskok za nemocného Postráneckého: Bez své ženy je úplně nemožný

Herec Oldřich Navrátil (66) působí dojmem, že všechno zvládne „ošéfovat“ sám a vyřídilka mu nechybí. Sám však bez mučení přiznává, že tomu tak ve skutečnosti není. Bez pomoci své paní by se nová posila seriálu Krejzovi, kam nastoupila místo vážně nemocného Václava Postráneckého (75), prý neobešla.

„Musel jsem pečlivě projít diář, abych na sto procent věděl, že budu moci být časově k dispozici, abych nemařil úsilí ostatních. Krejzovi mají naštěstí na vytváření natáčecího plánu úžasnou paní Martinu a ta umí zázraky,“ pochvaluje si novou práci Oldřich Navrátil, který už s televizí Prima spolupracoval například na seriálu Rodinná pouta.

„Spolu s mou paní sedly si ke kalendáři a vymyslely nemožné. A já měl radost, protože tahle práce je moc pěkná. V jednu chvíli jsem dny dělil téměř po hodinách, abych vše stihl. Ale teď už se to usadilo a vše funguje náramně a podle plánu,“ rozzářil se Navrátil, který do seriálu naskočil místo těžce nemocného Václava Postráneckého.

Příchodem Navrátila do seriálu tak holky Krejzovy dostaly nového tatínka a dcera Bára v podání Markéty Plánkové je s novým obsazením spokojená. „My jsme s Oldou spolupracovali už v seriálu Rodinná pouta, kde mi hrál švagra, a teď se potkáváme po letech znovu v Krejzových. Jsem moc ráda, že nás cesty zase svedly dohromady. Olda je velký profík, takže zapadl úplně bez problémů a je to v pohodě,“ nechala se slyšet herečka. 

„Práce s Oldou je skvělá a jsem rád, že jsme se potkali,“ doplnil jeho seriálový švagr Filip Blažek.

Navrátil nemocného Postráneckého před časem nahradil i v oblíbeném pořadu všech kutilů Receptář prima nápadů.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:25 středa 15. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  19
 • Trapas
  14
 • Haha
  9
 • Sladký
  9
 • Tvl
  9
 • Cože
  8
Komentáře