Utajený syn Oldřicha Navrátila: Mrzí mě, že se ke mně otec nikdy nehlásil

Oldřich Navrátil má syna Milana, kterého však nepovažuje za součást své rodiny. | foto: facebook

Rozhodně není první ani poslední, komu se něco takového přihodilo. Oblíbený herec Oldřich Navrátil (66) prožil kdysi utajený románek se ženou, kterou potkal na hotelové recepci. Jenže z vášnivé noci vzešlo dítě, utajený syn Milan Kočí, k němuž se herec údajně nikdy neměl a podle Aha! ho nepovažuje za součást své rodiny.

Před časem na veřejnost prosákla informace, že populární český herec Oldřich Navrátil před pětatřiceti lety zplodil syna se ženou z hotelové recepce. A jak se tak občas stává, herec se ke svému levobočkovi údajně moc nehlásil...

Považuji to za podraz. Nepatří do mojí rodiny. Ale alimenty jsem samozřejmě poctivě platil. Tím to ovšem pro mne skončilo. Má rodina je má žena, dcera, syn, dvě vnučky od vyženěného syna a vnuk od dcery,“ vyjádřil se Oldřich Navrátil pro Aha! Ačkoliv dodržoval svou zákonnou povinnost, rodičovskou odpovědnost, zdá se, převzít odmítl.  

Není se čemu divit, že tato slova musela Navrátilova utajeného syna zasáhnout. „Asi před čtrnácti lety měl Oldřich Navrátil představení v Uherském Hradišti. Šel jsem za ním a řekl mu, kdo jsem. Úplně zkoprněl a už se dál se mnou nebavil,“ vzpomínal na jediné setkání se svým otcem Milan Kočí.

Utajený syn herce Oldřicha Navrátila.

Utajený syn herce Oldřicha Navrátila

Mrzí mě, že se ke mně Oldřich Navrátil nikdy nehlásil. Prodělal jsem závažné onemocnění, potřeboval jsem oporu,“ dodal Kočí, kterého vychovávala maminka. Ta se nikdy neprovdala.

Utajený syn herce Oldřicha Navrátila.

Utajený syn herce Oldřicha Navrátila

Na rozdíl od ní je Oldřich Navrátil ženatý už podruhé. První manželství s Dagmar skončilo po dvaadvaceti letech. Podruhé se do toho rozhodl praštit v roce 2011 a za ženu si vzal o deset let mladší Moniku.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:19 25. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  193
 • Tvl
  40
 • Super
  22
 • Cože
  21
 • Haha
  14
 • Sladký
  13
Komentáře

Mohlo by vás zajímat