Oldřich Kaiser prodělal infarkt myokardu, leží na JIP. Lábus má nové informace

Oldřich Kaiser prodělal infarkt. | foto: Expres.cz

Herec Oldřich Kaiser (64) prodělal infarkt myokardu a leží na jednotce intenzivní péče! Červencová představení na Hvězdném létě se ruší a přesouvají na září.

Nová pražská letní divadelní scéna pod žižkovskou věží přistupuje ke změně programu festivalu Hvězdné léto. Červencová představení s Oldřichem Kaiserem Žena za pultem 2: Pult osobnosti a kabaret Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem se přesouvají na září. 

„Herec momentálně leží na jednotce intenzivní péče s prodělaným infarktem myokardu,“ informoval mluvčí Divadla Kalich Jaroslav Panenka.

Za životním parťákem spěchal do nemocnice herec Jiří Lábus a přinesl odtamtud jenom potěšující zprávy.

„Už se mu daří lépe. V ohrožení života zaplať pánbůh není. Když jsem se to dozvěděl, přece jenom mě to vyděsilo, ale naštěstí to lékaři stačili včas podchytit. Stát se to ale může zkrátka každému,“ svěřil se webu eXtra.cz.

„Představení Ženy za pultem 2 z pondělí 22. července se odehraje v náhradním termínu 4. září, představení Ženy za pultem 2 z úterý 23. července 5. září a představení kabaretu Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem ze středy 24. července na 7. září. Pro všechny dny platí původní čas začátků v 19:30,“ doplnil Panenka.

Vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny.

Fotogalerie

Komentáře