jít naiDNES.cz

Dáša Vokatá se raduje. Kaiserův infarkt vyhrál hitparádu!

Oldřich Kaiser sice před několika dny bojoval doslova o holý život, jeho partnerka to ale dokázala zdatně zobchodovat. Dáša Vokatá na základě špatného zdravotního stavu oblíbeného herce, kvůli němuž musel absolvovat operaci srdce, apelovala na přátele a všechny fanoušky, aby jim poslali hlas do hitparády. A světe, div se, Vokatá s Kaiserem slaví úspěch!

Oldřichu Kaiserovi a jeho partnerce Dáše Vokaté není snad nic svaté. Ani zdravotní stav populárního herce, který před čtrnácti dny musel po infarktu prodělat v pražském IKEMu operaci srdce.

Jak jsme vás informovali, Vokatá s Kaiserem jenom několik dní poté apelovali na fanoušky, aby do hitparády rádia Dvojka poslali hlas jejich písni Adieu. Aby svému apelu dodali větší váhu, zveřejnili Kaiserovu fotku na nemocničním lůžku krátce po zmíněné operaci.

A nutno říct, že to zafungovalo. „Hurá. Díky vašim hlasům vyhrála píseň Adieu hitparádu na rádiu Dvojka. Můžete znovu posílat SMS do středy do půlnoci. Ale už nebudu vydírat,“ pochlubil se prostřednictvím facebookového profilu sám Kaiser, jemuž, jak se zdá, pořádně otrnulo.

Na tom všem je ale nejzajímavější text písně, se kterou v hitparádě tato dvojice soutěží.

„Adieu, Adieu, lahev se dopije, osamělá je cesta do ráje. Bylo mi s vámi krásně, bylo mi nádherně. Adieu, moje básně opouští vás rozverně. Bylo mi s vámi teskno, bylo mi do pláče. Každý si svůj úděl nějak odskáče,“ zpívá v písni Oldřich Kaiser, který má za sebou tak bouřlivý život, že je divu, že infarkt neprodělal již dávno.

Snad se odteď bude alespoň trošku hlídat. Ačkoliv, jak se říká, starého psa novým kouskům nenaučíte.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat