Měl jsem infarkt, pošlete nám hlas! Vokatá a Kaiser vydírají fanoušky zdravotním stavem

Oldřich Kaiser a jeho partnerka Dáša Vokatá mají opravdu smysl pro humor. Spíše pro ten černý! Oblíbený herec sice ještě před týdnem ležel na smrtelné posteli, dneska mu ale již otrnulo. Ze svého zdravotního stavu se dokonce nyní snaží vytěžit maximum.

Oldřich Kaiser prodělal minulý týden infarkt. Jeho stav byl tak vážný, že musel okamžitě na operační sál, kde se podrobil operaci srdce. Nutno ale říct, že rekonvalescenci moc nedal, jak jsme vás jako první informovali, již v pátek si ho jeho partnerka Dáša Vokatá vyzvedla před pražskou nemocnicí IKEM, odkud si ho odvezla domů.

A právě Vokatá, se kterou Kaiser již několik let tvoří nejen hudební dvojici, ale i pár, se nyní snaží ze stavu svého partnera vytěžit maximum. Zveřejnila Kaiserův snímek bezprostředně po operaci srdce a jeho prostřednictvím láká od fanoušků hlasy do hitparády.

„Minulé pondělí těsně po operaci srdce. Ano, jsem to já, Oldřich Kaiser. Chci vydírat. Neváhej a pošli hlas mé písni Adieu v hitparádě Česká dvanáctka na rádiu Dvojka,“ píše Vokatá jménem Oldřicha Kaisera na svůj soukromý facebookový profil, a aby to jejich fanoušci nepopletli, přidala i telefonní číslo a správný tvar SMS zprávy.

Tak snad bude mít jejich píseň v hitparádě úspěch. Jinak si neumíme představit, co by musel Kaiser podstoupit dalšího, aby Vokatá měla zase na čem stavět vlastní self-promo.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat