jít naiDNES.cz

Nový život ranaře Tysona: Je z něj marihuanový král a hulí ostošest!

Z bývalého boxera Mika Tysona je doslova marihuanový král! | foto: Instagram

Změnil jsem se a tu zrůdu v sobě zabil! Přesně to vzkazuje jeden z nejslavnějších boxerů světa Mike Tyson, který má na kontě oplétačky se zákonem mimo jiné i kvůli znásilnění. Ke změně napravit svou pověst nevypočitatelného agresora se prý rozhodl poté, co po vzoru indiánů vykouřil jed z mexické ropuchy. Kromě toho našel Tyson novou životní náplň: Stal se rančerem a v kalifornské poušti ve velkém pěstuje marihuanu!

Zapomeňte na šílence, který tři roky bručel za znásilnění a proslul třeba i tím, že soupeři Evanderu Holyfieldovi ukousl při zápase ucho. Legendární boxer Mike Tyson, který mimochodem nedávno navštívil Prahu, se prý změnil k lepšímu. Ďábla, jehož v sobě měl, dokonce podle svých slov zabil.

Stačila mu k tomu mimořádně zajímavá zkušenost. Po vzoru jihoamerických indiánů vykouřil DMT, halucinogen, který produkují mexické ropuchy jako jed.

„Zabil jsem své ego, to monstrum ve mně. Život se totálně změnil. Rozpadlo se to na kousíčky. Uvědomil jsem si, že všechny ty věci nic moc neznamenají. Byl jsem nabubřelý. Myslel jsem, že znám všecko. Uvědomil jsem si ale, že nevím nic,“ vylíčil Tyson ve zpovědi pro server ESPN s tím, že už nechtěl být nebezpečný svojí rodině a manželce.

Z bývalého boxera Mikea Tysona je doslova marihuanový král!

Mike Tyson se zamiloval do kouření trávy.

Zážitek s kouřením žabího jedu prý trval jen patnáct minut, ale pro Tysona byl naprosto zlomový. V hlavě měl prázdno, ale když přišel k sobě, věděl, že už nebude onou neurvalou mlátičkou jako doposud. Zbavil se prý svého ega, které ho vyneslo na boxerský vrchol, a najednou byl bojácný.

Marihuanový magnát

A skutečně, boxer Mike Tyson jako by zmizel. Práce, kterou se teď živí, byste u tohoto vyhlášeného agresora rozhodně nečekali. Někdejší šampion těžké váhy se stal rančerem, ne však jen tak ledajakým. Opiáty mu zřejmě učarovaly natolik, že si založil farmu s marihuanou!

Z bývalého boxera Mikea Tysona je doslova marihuanový král!

Mike Tyson

Svou plantáž nacházející se v kalifornské poušti pojmenoval Tysonův ranč a oblíbenou lehkou drogu pěstuje ve velkém. Fotky, na nichž je jeden z nejslavnějších ranařů obklopen trávou a tváří se, jako by zrovna jednoho pořádného jointa vykouřil, působí velmi úsměvně. Ale má to svůj důvod, Tyson je propagátorem marihuany už hodně dlouho.

Z bývalého boxera Mikea Tysona je doslova marihuanový král!

Mike Tyson je teď expert přes konopí.

„Marihuana mi po konci kariéry hodně pomohla. Měl jsem úzkosti a často mě trápila i fyzická bolest,“ vzpomíná s tím, že se po trávě cítil vždy skvěle, zatímco léky ho jen otupovaly.

Z bývalého boxera Mikea Tysona je doslova marihuanový král!

Tyson na marihuanu nedá dopustit.

Mika Tysona lze označit za jednoho z průkopníků marihuanového byznysu, který zkrátka využil, že spousta zemí po krůčcích přistupuje na legalizaci této lehké drogy. Skleníky kolem jeho ranče mají 1,6 kilometru čtverečních a Tysonův tým na nich vyrábí i marihuanové léky.

Z bývalého boxera Mikea Tysona je doslova marihuanový král!

Království Mika Tysona

Kromě toho také bývalý boxer plánuje založit univerzitu, kde se bude pěstování konopí vyučovat.

Tyson ale jedním dechem upozorňuje, že je rozhodně proti tomu, aby byla tráva nabízena dětem. Prosazuje prý jedině její zodpovědné užívání.

Fotogalerie

Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Jak skončila Vémolova pohádka o lvech. Végha přitom zatracoval

V rozlehlé O2 areně vypadal tak malý, když se v kleci bezvládně zhroutil k zemi. V tu chvíli se z Karlose Vémoly jindy...

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat