Noid promluvil o houslistce: Můj vztah s Andreou bude trvat dál!

27. dubna 2017
Václav Noid Bárta konečně promluvil o milence Andree Jiskrové. Ta se po provalení nevěry rozešla s manažerem Martinem Salavcem a musela se odstěhovat ke kamarádce. Rocker jejich vztah nepopírá a zhrzenému expartnerovi poslal jasný vzkaz.

Pokud si Martin Salavec myslel, že se po odhalení vztahu s krásnou hoslistkou Andreou Jiskrovou stáhne jeho nynější sok v lásce Václav Noid Bárta do ústraní, tak si mýlil. To alespoň vyplývá z posledního vyjádření muzikálového herce, kterému začátkem roku manželka Gábina Dvořáková i s dcerkou Terezkou utekla s plastickým chirurgem Patrikem Paulisem.

Pro mě je to pracovní záležitost, která bude trvat dál. Třeba hned za týden, protože Andrea jede teď do Itálie na nějakou dětskou Eurovizi, vrátí se a budeme na našem společném projektu dělat dál,“ říká Noid, který ale nevylučuje, že mezi nimi je něco víc než jenom pracovní vztah. Nevidí v tom ale nic špatného.

A co se týče vztahu, který má asi většina lidí na mysli, tak na to mám jednu odpověď. I kdyby se něco dělo, tak já jsem člověk, který nikoho nemá. A ať něco proběhlo nebo ne, spekulacím se nevyhnu, takže ani je nebudu řešit,“ říká zpěvák.

Pokud je Andrea Noidovo novou láskou, měla by něco urychleně udělat s jeho životosprávou. Ta je totiž tristní. Stesk po dcerce totiž zahání prací.

Mojí obrovskou výhodou je, že domů pouze přespávat. Časový režim vypadá tak, že se vzbudím časně ráno, pak osmnáct hodin makám, vrátím se v noci, dám si dvě cigára a vlezu do postele. Za pár hodin se vzbudím, posnídám dvě cigarety a jdu dělat. A to se neustále opakuje. Prostě denní stereotyp, který mě udržuje v relativní pohodě a pomáhá mi,“ prozradil Vašek s tím, že ho mrzí, jak jeho manželství dopadlo, protože rodina je pro něj vším.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:06 pátek 25. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

  • 13
  • 13
  • 9
  • 6
  • 6
  • 5
Komentáře