Dvořáková promluvila o rozchodu s Noidem. Vaška ničí démoni, stěžovala si

28. března 2017
Gabriela Dvořáková prolomila hradbu mlčení a poprvé okomentovala manželskou krizi s Václavem Noidem Bártou. A známý rocker z těch slov radost mít nebude. Slova krásné modelky jsou nekompromisní. Podle Dvořákové totiž není cesty zpátky a mluví o rozvodu. Důvody vás šokují!

Tohle se jí určitě nepsalo lehce, přesto se k tomu odhodlala. Gabriela Dvořáková, která se před několika týdny i s dcerkou Terezkou odstěhovala od manžela Václava Noida Bárty, se rozhodla udělat přítrž spekulacím a promluvit o rozpadu svého manželství. A z jejích slov je zřejmé, že cesta zpátky již není.

Je mi to líto, ale krize v našem manželství s Václavem netrvá jen několik posledních dnů, nebo týdnů, ale táhne se uz dlouhé měsíce,“ napsala úvodem Dvořáková s tím, že se pro takto radikální krok rozhodla kvůli své dcerce.

Protože zdravý vývoj mé dcery je pro mne jako matku jednoznačně prvořadý, další eskalaci této krize jsem se po dlouhé a zralé úvaze rozhodla definitivně vyřešit. Ráda bych věřila, že si Václav z našeho rozvodu dokáže vzít ponaučení a jednou provždy se zbaví všeho zlého, co dlouhodobě a hluboce narušovalo náš vztah,“ napsala Gábina, která tak poprvé naznačila, že v tom není nikdo třetí, ale jde převážně o démony, které tíží otce její dcerky, o čemž se již řadu týdnů tiše spekuluje.

Gábina na závěr svých slov požádala o respektování svého rozhodnutí, což dává tušit, že jde o definitivní konec jejich téměř tříletého manželství.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 7:35 středa 26. července 2017. Anketa je uzavřena.

  • 35
  • 25
  • 18
  • 16
  • 14
  • 13
Komentáře