jít naiDNES.cz

Museli jí pomáhat, přesto přišla! Nina Divíšková předvedla chování profesionálky

Ninu Divíškovou podpíraly herečka Eva Holubová a PR manažerka filmu Manžel na hodinu Lucie Bártová. | foto: Herminapress

Nina Divíšková zostudil řadu svých mladších kolegů. Ačkoliv má herečka problémy s chůzí, nenechala si ujít premiéru filmu Manžel na hodinu, ve kterém si zahrála. A to neměla ani hlaví roli!

Osmdesátiletá Nina Divíšková si v novém snímku režiséra Tomáše Svobody zahrála anděla, který vrátí Bolka Polívku zpátky na zem, aby si po sobě uklidil bordel, který tam nadělal. A přestože na herečce bylo zřejmé, že jí dělá delší chůze velké problémy, nenechala si ujít středeční slavnostní premiéru. I když ji museli podpírat přítomni asistenti, kteří byli herečce neustále při ruce, nálady jí to neubralo.

Paní Divíšková byla ve velmi dobré náladě a říkala, že se na premiéru moc těšila. Byla moc zvědavá, jak film dopadl,“ sdělil Expres.cz jeden z přítomných hostů, podle kterého se neustále sháněla po svém manželovi Janu Kačerovi, který ji do Lucerny doprovázel.

Příklad z Divíškové by si měly vzít herečky Aňa Geislerová a Daniela Kolářová, které ztvárnily ústřední role ve filmu Polednice, jejíž premiéra byla počátkem roku.

Ani jedna z nich totiž na premiéru nedorazila. Zatímco Kolářová se vymluvila, že nemůže dorazit z časových důvodů, Geislerová jednoduše odletěla na dovolenou na Nový Zéland.

Divíšková tak jasně ukázala, jak se chová naprostý profesionál. Přestože se na premiéře se svým manželem dlouho nezdržela, dorazila a zářila jako největší hvězda.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:44 21. dubna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  26
 • Trapas
  11
 • Sladký
  11
 • Tvl
  11
 • Haha
  10
 • Cože
  10
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat