jít naiDNES.cz

Nikol a Nela na pařížském týdnu módy: Slávu jim přinesla jen nahota a skandály

Nela s Nikol v Paříži. | foto: instagram

Královny reality show Nikol Trojanová (27) a Nela Slováková (28) si užívaly týden módy v Paříži, kam byly jako „influencerky“ pozvané, nad čímž se asi leckdo z pozastavil, protože ani jedna doposud nevystupovala jako módní ikona nebo udavačka stylu. Čím se vlastně Nikol a Nela zapsaly do historie?

Obě sličné divy se po setkaly jako účastnice reality show Hotel Paradise a staly se z nich na chvíli kamarádky, tedy do té doby, než se Nela v roce 2012 stala vítězkou této reality show a vyhrála 1 milion korun. Peníze jí zčásti posloužily k vlastnímu bytu a zajistily jí prý také život snů, jak se o svém životě Nela sama vyjadřuje. Holky se ale rozkmotřily a do jejich sporu se tehdy vložila i maminka Nikol.

„Psala o mně (Nikolina matka Hana Trojanová, pozn. red.), že pokud mi pošle esemeskou hlas tolik pánů, kolik jsem v životě obšťastnila, tak to musím vyhrát. Zároveň mě obvinila z toho, že dělám escort, díky čemuž jsem si vydělala na vlastní auto a byt. To je ale nesmysl,“ popisuje Nela, jak se o ní vyjadřovala matka Nikol, a zároveň dodává, že na všechno si vydělala vlastní kavárnou a díky štědrosti rodičů.

Po období nevraživosti, kterou mezi sebou dámy měly, se holky zase daly dohromady a vytvořily nerozlučný tandem.

Pomočená Trojanová

Zatímco obě vynikají rázností a prořízlou pusou, z Nely se postupně stala i úspěšná podnikatelka poté, co si nechala v zahraničí ušít plavky na míru. Ty se jí tak zalíbily natolik, že se rozhodla díru na trhu zaplnit a začala s „navrhováním“ ručně šitých plavek, kterým říká Neonky, a prostřednictvím e-shopu si tak začala vydělávat.

To Nikol Trojanová se zapsala do povědomí veřejnosti hlavně svou scénkou ve vile VyVolených v roce 2013, kdy se úplně „na šrot“ nahá vymočila na koberec vedle své postele. Že by ji to ale nějak poučilo ve slušném chování, to nikoliv, běžně ve vile chodila polonahá v tangách a podobné scénky bez hlavy a paty byly na denním pořádku.

Nyní se věnuje hlavně Instagramu, kde nasbírala přes 66 tisíc sledovatelů, a jako NeVyvolená pařmenka si chce vydělávat jako influencerka, tedy dostávat peníze za to, že pro firmy bude hodnotit produkty a coby „vlivná“ osoba se účastnit důležitých společenských akcí.

Nečistá hra Slovákové

Obě holky, dá se říct, jsou dodnes sytě živené předešlými skandály, ať už je to nešťastná Nikolina nehoda, nebo například první (veřejný) sex Nely po 14 dnech v Hotelu Paradise. Kromě toho se obě předhánějí ve „svlíkačkách“ na Instagramu, což v případě Nely, která plastikami nešetří, sklízí ohromný úspěch.

V souvislosti s Nelou navíc kolovaly ještě zvěsti o tom, že její milionová výhra nebyla tak čistá, jak se veřejně prezentovalo, a spekulovalo se o tom, že k vítězství (a hlavně návratu poté, co byla dvakrát ze soutěže vyhozena) jí mělo dopomoct sblížení s vlivnou členkou česko-slovenského štábu reality show, psal o tom například server Super.cz ZDE.

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 1. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  56
 • Haha
  15
 • Super
  13
 • Sladký
  9
 • Tvl
  8
 • Cože
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat