jít naiDNES.cz

Nezřízený život ve Varech: Nikol Švantnerovou si její fotbalista přijel radši ohlídat

Nikol přiznala, že ve Varech nežije zrovna zdravě. | foto: Pavel Dvořák/Tilen Vajt

Jako každý rok i letos nevynechala modelka Nikol Švantnerová (26) účast na filmovém festivalu v Karlových Varech. Bývalá královna krásy, která je známá tím, že uznává zdravý životní styl, tentokrát dost hřešila. Nejenže alkohol tekl proudem, ale točil se kolem ní zámožný fotbalista. Její partner Patrik Dressler (27) se to asi dozvěděl a přijel tomu všemu udělat přítrž!

Krásná modelka Nikol Švantnerová vždycky dbala na to, aby každý den cvičila, jedla zdravě, starala se o svou postavu, ale v Karlových Varech se utrhla ze řetězu a najednou se z ní stala pařmenka, která neodolala ani mužské společnosti.

„Je pravda, že tu necvičím, ale na těch pár dní, co tu jsem, si to snad mohu dovolit vynechat. Dřu celý rok, tak teď si to pořádně užívám, ani alkoholu se nevyhýbám, ale nepiju každý den,“ prozradila sexy Nikol na červeném koberci, který vedl na párty milionářů.

Společnost jí už dělal její partner, fotbalista Patrik Dressler, který na začátku festivalu chyběl a možná vycítil, že to byla chyba. Zatím se totiž Nikol odvázala natolik, že pařila do ranních hodin a motali se kolem ní bohatí sportovci. 

Až to vypadalo, že si Patrik přijel svou milou pořádně zkrotit, aby mu tu ještě více nezvlčila. Nikol přiznává, že se teď chce věnovat hlavně příteli než mejdanům.

Patrik Dressler byl v Ostravě, takže Nikol Švantnerová byla také jak utržená ze...

Patrik Dressler byl v Ostravě, takže Nikol Švantnerová byla také jak utržená ze řetězu.

„Už se těším, až si uděláme romantiku, půjdeme na večeři, na procházku, budeme více odpočívat. Pořád pařit bych nevydržela,“ smála se modelka.

Ta se den před příjezdem svého fotbalisty hodně bavila v Becher zóně, kde byly i její kamarádky Lea Šteflíčková a Karolína Mališová. A holkám dělal společnost pohledný a bohatý fotbalista. 

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Zabít nudu, nastřelit se. Na drogách jsou i školáci z dobrých rodin

Ritalin, deset tablet. Kdo se přidá?“ ptá se čtrnáctiletý školák na sociální síti ostatních kamarádů. Netrvá to ani pět...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Pondělí 18. listopadu 2019, svátek má Romana
EXPRES

jít naiDNES.cz