Švantnerová po Miss zařadila nejvyšší rychlost: Z nuly na sto za pár let!

Nikol Švantnerová se díky Instagramu stala hvězdou. Coby královna krásy byla jen „ta s elfíma ušima“. Postupně se ale vypracovala na hvězdu sociálních sítí. | foto: Koláž Expres.cz

Když se Nikol Švantnerová (26) stala Českou Miss 2015 neměla na růžích ustláno. Řešila se její postava, uši, to, s kým (ne)bude chodit a že ve finále beztak skončí v propadlišti dějin. Rodačka ze Šumperka, která vyrůstala v Českých Budějovicích, naštěstí dokázala najít svojí cestu na hvězdný olymp. A jde se po ní sakra příjemně.

Pravidelné výlety do zahraničí, luxusní hotely, prvotřídní servis, drahé róby, šperky za miliony. Nikol Švantnerová si aktuálně žije jako prvotřídní hvězda. Minimálně na Instagramu to tak vypadá. Skutečnost může být trochu jiná, ve srovnání se svými „kolegyněmi“ z České Miss ale rozhodně hraje prim.

„Určitě jsem se od svého zvolení nijak výrazně nezměnila, jen mám ostřejší lokty,“ nechala se před časem slyšet Nikol, která poté, co se v showbyznysu trochu otrkala, rychle pochopila, že jejím revírem by měly být sociální sítě. Bez toho, aby se dostala do povědomí, to ale nešlo. Spojila proto své síly s lidmi, díky nimž se objevila přesně na těch akcích, které jí ke slávě pomohou a „zvýší její cenu na mediálním trhu“.

Vymetat všechny akce bez rozmyslu je cestou do pekel, stejně jako absolutní ignorace pozvánek a přehnané nároky, které organizátory spolehlivě otráví.

Během pár let se Švantnerová, která jako „správná miss“ randí hlavně s fotbalisty, vypracovala na hvězdu Instagramu, která si může spolupráce vybírat. Na vysněný dům si sice ještě nenašetřila, na druhou stranu nouzí rozhodně netrpí a navíc pozná kus (luxusního) světa.

Když jde na společenskou akci, není v to umolousaných šatech z půjčovny, ale v róbě za deseti- až statisíce. Například na nedávném Česko-Slovenském plese ji zdobily šperky Alo diamonds za čtyři miliony korun, když spí v hotelu, není to vybydlená „tříhvězda“.

Nebylo by však od věci myslet na zadní vrátka. Zářit na instagramovém nebi se nedá do nekonečna, je jen otázkou času, kdy přijde nějaký nový hit, kam se už Nikol nebude tolik hodit. Mít záložní řešení plán se tak rozhodně vyplatí, protože štěstí přeje připraveným.

A Švantnerová po Miss dokázala, že připravená být umí.

Fotogalerie

Komentáře