„Pekáč buchet“ podle Nikol Švantnerové: Nevypadáš už žensky, píší fanoušci

Nikol Švantnerová na MFF Karlovy Vary 2018 | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

Miss Nikol Švantnerová (26) si vždycky na své postavě zakládala. Samozřejmě si uvědomuje, že je to její pracovní prostředek a dobře ji živí. Ale tempem, s jakým začala opět cvičit, se dostane na obálku jen pro fitness nadšence. Fanoušci volají po tom, aby se neměnila v kulturistku.

Nikol Švantnerová – jako jedna z mála modelek – přiznala, že dříve trpěla anorexií. Své tělo mučila hladem, nechtěla nic pozřít a do toho enormně cvičila. Naštěstí si uvědomila, že by ji to mohlo zničit, a začala na sobě pracovat.

Ale vypadá to, že závislost na cvičení krásné Nikol přece jen zůstala. Každý den dře ve fitku, chodí běhat, je v neustálém pohybu a chodí na dlouhé procházky se psem. Nedokáže být na chvíli v klidu, neodpočívá a do toho si opět upravila jídelníček.

Má to všechno miss stále ještě pod kontrolou, nebo se opět řítí do pekla zvaného anorexie? Na její postavě není znát hladovění, spíše naopak. Na jejím břiše se totiž objevil nepřehlédnutelný „pekáč buchet“.

Narůstající svalové hmoty si všimli i fanoušci známé modelky. Hodně z nich jí pochlebovalo, jak jí to sluší, ale našli se i tací, kteří psali, že už nevypadá žensky a začíná se měnit na mužatku.

„Už to nevypadá sexy, svaly jsou spíš pro muže,“ napsal Nikol jeden obdivovatel pod fotku, kde se chlubila namakaným břichem. Další přitakal, že „takové svalnaté holky občas připomínají mužatky“.

Sama Nikol se ale ve svém těle cítí skvěle a ráda by na sobě ještě více zamakala. Je možné, že ji jednou opravdu uvidíme v nějakém fitness časopise, místo toho, aby zdobila titulku módního magazínu.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat