Čtvrtek 27. února 2020, svátek má Alexandr
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Nikol Štíbrová září štěstím. Je za tím nový muž, přiznala Expresu

  Nikol Štíbrová celá zářila. Expresu přiznala nového partnera. | foto: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

  Nikol Štíbrová už není sama. Expresu přiznala, že se po rozchodu s otcem svého syna Mathiase znovu zamilovala. Vztah je sice čerstvý, ale zato dost vážný. Už spolu dokonce i bydlí!

  Nikol Štíbrová doslova září. A Expresu prozradila, co za tím je. „Jsem zadaná a je to čerstvé,“ přiznala třetina tria 3 v 1 s tím, že s partnerem se sice znají dlouhých čtrnáct let, ale až nyní zjistili, že když jsou víc než kamarádi, dává jim to větší smysl.

  „Jsme spolu od listopadu a už nějaký pátek jsme se od sebe nehnuli, takže spolu, dá se říct, bydlíme. Všechno do sebe hezky zapadlo. Mám pocit, že by to mohlo fungovat, a doufám, že by to mohlo být naposledy, co s někým začínám vztah,“ říká Štíbrová, jíž sice vztah s otcem malého Mathiase nevyšel, tvrdí ale, že spolu dokážou vycházet.

  „Jako rodiče spolu fungujeme překvapivě dobře. Jsou horší rozchody, než jsme měli my. Domluvili jsme se i na péči. Dá se říct, že máme střídavou péči,“ přiznala moderátorka, která se proslavila jako herečka, role ale s díky odmítá.

  „Nabídky na role mi chodí, ale pomalu se rozkřiklo, že se před kameru nehrnu. Já jsem spokojená s tím, co dělám. Máme 3 v 1, jezdíme besedy, mám Evropu 2, moderuju a mám Máťu. Vydělávám přesně tolik, kolik potřebuju. Mohla bych pracovat víc, ale nechci. Chci být se svými kluky a je mi tak dobře,“ říká na rovinu Štíbrová, jež na premiéře filmu Příliš osobní známost nebyla jako herečka, ale zpěvačka.

  Ivan Tásler ze slovenské kapely IMT Smile jí totiž nabídl, aby s ním písničku nazpívala právě ona.


  „Byla to nová zkušenost. Na začátku jsem si myslela, že si ze mě Ivan Tásler dělá legraci, když mi volal, jestli bych s ním nenazpívala duet. Já ho poslouchám od svých dvaceti let a je to pro mě úžasný zpěvák. Oni jsou na Slovensku něco jako u nás Lucie. Prostě číslo jedna. Nechápala jsem, proč volá mně, protože si mohl vybrat jakoukoliv zpěvačku. Byla to pro mě čest,“ říká Nikol, která dostala dokonce i nabídku, že by s kapelou mohla jet turné. 

  Zatím neodpověděla a přiznává, že se té výzvy bojí. „Já do takto velkých projektů nechodím. Než abych měla nervy, radši říkám ne. Zatím jsem se ale nevyjádřila. Uvidíme,“ uzavřela Štíbrová.

  Fotogalerie

  Premium

  Která auta jsou skutečně bezpečná? Crash testy versus realita

  Setkáváme se s názory, že auta jsou navrhována tak, aby dosáhla dobrých výsledků v nárazových testech. Díky Folksamu...

  Premium

  Trend u rozvodů: čím dál více dětí končí ve střídavé péči

  Neustálé pendlování mezi dvěma domácnostmi dětem škodí, varují odborníci. Ve střídavé péči je v Česku stále více dětí....

  Premium

  Když je střílečka povinná. Hraju hry a platí mě za to, říká člen týmu Brute

  Má k dispozici fitness trenéra, mentálního kouče, psychologa a ve škole individuální studijní plán. Tedy servis...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Čtvrtek 27. února 2020, svátek má Alexandr
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

  jít naiDNES.cz