jít naiDNES.cz

Dítě na instáč nedám, zařekla se Štíbrová, aby po porodu úplně otočila

Nikol Štíbrová při focení pro Magazín DNES. Herečka aktuálně září hlavně jako instagramová hvězda. | foto: Instagram Nikol Štíbrové

Nikol Štíbrová (32) se v těhotenství zaříkala, že po porodu nebude sociální sítě tapetovat snímky malého Mathiase. Teď ale přiznává, že to dopadlo úplně jinak. Díky Instagramu si přijde na slušné peníze a fotky s malým dítětem vydělávají ještě víc. „Asi mu řeknu, že to holt byla taková doba,“ krčí rameny herečka.

„Přemýšlím nad tím, jestli mu třeba nebudu jednou vysvětlovat, proč jsem dávala jeho fotky na internet a on mi k tomu nedal souhlas. Třeba se mu to nebude líbit. Asi mu jen řeknu, že holt byla taková doba,“ nechala se v rozhovoru pro Magazín Dnes slyšet Nikol Štíbrová.

„Narodit se o generaci dřív, nosil by plísňáče, tak ať je rád za Instagram,“ dodává s humorem sobě vlastním a svým způsobem tak chlácholí sama sebe, že nebude tak zle.

Skálopevné rozhodnutí nepostovat fotky s dítětem vzalo rychlé za své. Historky novopečené matky, která více či méně tápe a rozhodně není dokonalá, se totiž ukázaly jako „strojem na nové sledující“.

A je toho mnohem víc, co nakonec přehodnotila a dělá úplně jinak, než si předsevzala! „Samozřejmě na dítě šišlám, odmalička mu pouštím pohádky v televizi, do práce jsem spěchala, abych si odpočinula v normálním světě, kde se řeší jiné věci než jen opruzená prdelka,“ svěřila se Štíbrová. Tu Magazín Dnes označil jako jednu z nejvlivnějších žen českého internetu, z čehož třeba Monika Marešová vol. 2 musela skřípat zuby.

„Jsem takový Horst Fuchs v sukni, ale kromě toho moderuju s děvčaty (Martina Pártlová a Veronika Arichteva, pozn. red.) v rádiu Evropa 2 a ještě natáčíme ta naše videa,“ prozradila Nikol, která na tom, že ji živí Instagram a propagace vybraného zboží nebo produktů, nevidí nic špatného.

„Když už dělám reklamu, vybírám si produkty podle toho, jestli je už používám nebo bych používat chtěla. Tablety na spalování špeků na břiše u mě nenajdete,“ slibuje herečka, která si připouští, že výdělečný podnik zvaný Instagram může splasknout jako bublina.

„Až to pomine, přijde bolestivý pád. Je mi jasné, že to nemůže mít dlouhého trvání. Každý, kdo se živí Instagramem nebo YouTubem, by měl počítat s tím, že se jednou bude muset živit něčím normálním a naučit se skutečné hodnotě peněz,“ dodává Štíbrová.

Jediný, kdo podle ní bude i v takové chvíli v pohodě, prý bude Leoš Mareš, protože umí ještě moderovat. A zpívat. Všichni ostatní influenceři budou v háji...

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:19 27. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  20
 • Super
  18
 • Tvl
  11
 • Haha
  8
 • Sladký
  8
 • Cože
  7
Komentáře