Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Nikol Leitgeb vyřazena: Zmizela z klipu 3V1, kamarádky ji nechtějí na oslavách

  Rozpad populárního tria 3v1 na sociálních sítích budí stále více debat. Dcera Stella Martiny Pártlové (45) oslavila tři roky. Na oslavu přišli i nejbližší přátelé zpěvačky se svými dětmi, nechyběla ani Veronika Arichteva (38). Kdo však mezi hosty chyběl byla Nikol Leitgeb (37), za svobodna Štíbrová, společně se synem Tobiasem, který se narodil ve stejný den i rok jako Stella od Pártlové. Jde o náznak většího konfliktu?

  „Mejdan Stella tři roky,“ psala Veronika Arichteva (38) k jednomu z mnoha instagramových příspěvků z oslavy Stelly, dcery Martiny Pártlové (45). Na dalších fotkách šly vidět růžové balonky, dort a šťastné děti, které si spolu hrály. Chyběl mezi nimi ale Tobias, syn Nikol Leitgeb (37), který se dokonce narodil ve stejnou dobu jako Stella. Nikol navíc byla dle příspěvků na Instagramu úplně na jiném místě než členky bývalého oblíbeného tria 3v1.

  Arichteva, Leitgeb a Pártlová začaly společně tvořit humorná videa už před mnoha lety. Později si trojice nejlepších kamarádek také dala název 3v1, který sám o sobě značil, jak moc blízké si jsou. V době nejaktivnější tvorby prodávaly merch i pořádaly různé debaty. Po tom, co se Arichtevě narodil syn Luka, se ale začala trojice postupně na sociálních sítích rozdělovat. Scházely se zvlášť, videa netočily vůbec, příležitostně sdílely nové společné oblečení.

  Fanoušci trojice tak nějak předpokládali, že se blíží společný konec, mimo jiné i kvůli tomu, že už před časem oznámily, že končí jejich společné vysílání v rádiu. Nicméně když konec „definitivně“ přišel, nikdo ho vlastně nečekal. V lednu letošního roku trojice oznámila, že se jejich cesty s největší pravděpodobností definitivně rozcházejí. Prý kvůli tomu, že každá má své vlastní projekty, kterým se chce věnovat a společně nechtějí řešit byznys, ale kamarádská témata. O společný e-shop se od té doby starají jen Veronika a Martina.

  Sice při ohlášení změn ve vedení e-shopu trojice uvedla, že se o žádné drama mezi nimi nejedná, lidé na sociálních sítích byli přesvědčení o opaku. Už několik let se totiž nejen šušká, ale poměrně aktivně a hlasitě debatuje o tom, že se údajně Veronika a Nikol nepohodly v otázkách výchovy dětí. Sice tvrdily, že pokud se nepohodnou, o daném tématu se jednoduše nebaví, nedávná oslava třetích narozenin dítěte Pártlové značí opak. Respektive navíc značí i to, že konflikt mezi nimi by mohl být mnohem závažnější, než rozdílná výchova dětí.

  Je nutné totiž připomenout, že trojice kamarádek si byla dříve blízká natolik, že Martina a Nikol si dokonce předem naplánovaly porod císařským řezem na stejný den. Rodily dokonce ve stejné nemocnici. Právě kvůli tomu se teď mnozí fanoušci tria ptají, co se mezi ženami doopravdy stalo.

  Oslava dítěte Pártlové se konala navíc jen zanedlouho po tom, co Pártlová nazpívala o rozpadu 3v1 píseň s názvem „Sbohem, pa, šátečku“. Pártlová ve videoklipu sedí v hledišti kina a na plátně si pouští záběry z ikonických videí 3v1. Na všech videích ale chyběla právě Nikol a téměř se zdálo, jako by ji ze společné minulosti Veronika a Martina vymazaly.

  I na základě textu skladby lze soudit, že mezi trojicí evidentně k nějakému sporu došlo. „Když se dva hádaj a třetí je kat, vládne mocnou silou ty dva spojovat. Když se dva smějou, třetí staví zeď.“ zpívá Martina a vzápětí dodává, že když tam jeden není a dva jsou, o kom se asi mluví, je na pováženo.

  Leitgeb se tehdy ke skladbě vyjádřila poměrně nejasně, na Instagram si napsala nicneříkající vyjádření o kudlách v zádech a od té doby se ani jedna z nich ke sporu nevyjadřuje. Pro jejich fanoušky ale byla společná oslava bez Nikol a jejího syna více než tisíc slov.

  Fotogalerie