5 slavných mužů, kteří si zničili manželství sexem s chůvou jejich dětí

Gwen Stefani je čerstvě rozvedlá. | foto: Profimedia.cz

Podvádění je dost špatné samo o sobě, ale podvádět s někým, kdo byl najat, aby pomáhal rodině? To je nejhorší z nejhoršího!

Fotogalerie

Najmout si mladou a krásnou chůvu je pořádný nerozum. Většinou to totiž neskončí jinak než nevěrou ze strany manžel a zničeným manželstvím.

Zkrátka mladá chůva do domu, neštěstí do domu.

Které celebrity to také potkalo?

1.Ben Affleck

Herec, který hrál například v Armageddonu, byl šťastně ženatý s Jennifer Garner do té doby, než ji podvedl s chůvou s 28 letou chůvou Christine Ouzounian.

2.Manžel Gwen Stefani

Zpěvačka se nedávno rozvedla s svým dlouholetým manželem Gavinem Rossdalem. Důvodem byla manželova aférka se 17 letou chůvou jejich dvou dětí.

3.Jude Law

Jude byl ženatý se Siennou Miller, což pro by bylo vítězství pro každého muže. On ale manželství zničil nevěrou s chůvou Daisy Wright. Aféra praskla v roce 2005, když Daisy šla do novin a všechno jim o vztahu řekla.

Jude Law podvedl Siennu Miller

Jude Law podvedl Siennu Miller

4.Arnold Schwarzenegger

Bývalý guvernér Kalifornie měl poměr s nepříliš pohlednou hospodyní Mildred ‘Patty’ Baena. Jeho manželka Maria Shriver se s ním rozvedla po 25 letech manželství.

Arnold Schwarzenegger a jeho milenka Patty Baena.

Arnold Schwarzenegger a jeho milenka Patty Baena.

5.Robin Williams

Zesnulý herec nebyl žádný svatoušek. V roce 1988 se rozvedl se svou manželkou Valerii Velardi, aby si v roce 1989 vzal chůvu svých dětí Marshu Garces. S tou se ale rozvedl v roce 2010.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 12. března 2016. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  19
 • Cože
  10
 • Super
  8
 • Trapas
  8
 • Haha
  5
 • Sladký
  5
Komentáře