jít naiDNES.cz

Brněnská hvězdička Nela Slováková popřela, že by bohatého přítele pustila k vodě!

Vítězka reality show Hotel Paradise Nela Slováková (28) je zase volná? Vztah se slovenským podnikatelem Martinem, s nímž se naposledy ukázala na finále České Miss začátkem června, měl být minulostí. Brněnská hvězdička vidí celou věc jinak.

Pohádková dovolená na Bali, kde společně strávili celý březen, dávala tušit, že ti dva mají před sebou velmi zářnou budoucnost a dost možná i brzkou svatbu. „Nemělo to chybu. Moc se nám tam líbilo a rozhodně bychom Bali všem doporučili,“ libovala si tehdy brněnská podnikatelka.

Plánovanou cestu do New Yorku ale museli kvůli jeho pracovním závazkům zrušit, na výlet do Paříže jela se svojí kamarádkou z Hotelu Paradise Nikol Trojanovou a bez Martina se v létě procházela také ulicemi Londýna.

Bloggerky Nikol Trojanová a Nela Slováková v Paříži na týdnu módy.

Blogerky Nikol Trojanová a Nela Slováková v Paříži na týdnu módy.

„Určitě to bylo i počasím, které nám dokonale vyšlo, ale jak mě Londýn a Anglie nelákala, tak jsem si ji velmi zamilovala. Kouzelné uličky, barevné domečky, šílení lidé, crazy outfity, nic neřešící lidé, malebné kavárničky a restaurace a neutichající zábava,“ rozplývala se nad Velkou Británií Slováková, která i tuhle cestu absolvovala bez svého přítele. Toho podle všeho už můžeme označit jako bývalého. Místo něj jí v Londýně dělá společnost další kamarádka z Hotelu Paradise Zuzana Plačková.

„Zažili jsme toho s Martinem spoustu,“ nechala se slyšet Slováková, která údajný rozchod nechtěla rozmazávat, aby později zařadila zpátečku a řekla, že je vše zalité sluncem, případně oblohou s občasnými mráčky. „Lidé nevidí naše společné fotky a hned dedukují,“ odpověděla na otázku, jestli je ještě naděje na cestu zpět. „Asi tři týdny jsme se neviděli, máme oba moc práce. Martin řeší problémy ve firmě a já mám plno práce s prodejem mých plavek,” dodala Nela, která už se těší na další společnou dovolenou.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:29 13. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  80
 • Haha
  54
 • Cože
  18
 • Super
  17
 • Tvl
  16
 • Sladký
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat