Nela Slováková se aktuálně přesunula do luxusní vily na Bali, kde je na dovolené. Už před odjezdem bylo několik náznaků, že tam nebude sama, měla například sbalené dvě helmy na skútr. Nakonec se ukázalo, že za ní později přijela kamarádka.
To ovšem není konec příběhu. Poslední dobou se hodně mluvilo o tom, že má Slováková blízko k zápasníkovi Ruchymu Roušalovi.
Roušal je nicméně dost kontroverzní. Jeden z jeho průšvihů je například poněkud zvláštní tetování: Na bicepsu má vytetovaného Hitlera.
Kvůli tomu mu byl znemožněn start v Oktagonu. Následně se ale omluvil. Napsal, že vyrůstal v problematické komunitě, kvůli které toto tetování vzniklo. Vůdce si prý nechal vytetovat z mladické nerozvážnosti. Když se pak dostal k bojovým sportům, dal si údajně život dohromady.
A nyní si i on užívá dovolené na Bali. Vzhledem k tomu, že je Roušal známý i na internetu, celý svůj výlet řádně dokumentuje na Instagramu. Tam publikuje fotky z místa, které se nápadně podobá vile Nely Slovákové.
Ani tím různé náznaky nekončí. Slováková publikovala fotku s pugetem květin, které jí údajně byly doručena. Že by ten tajemný odesílatel byl právě Roušal?
Pod fotkou se rozjela série gratulací k nové lásce a Nela na ně nijak neodpovídá. Na Instagramu je nicméně vidět, že Roušalovi lajkuje fotky. Je zvláštní, aby Nela byla takhle neopatrná. Asi nám opravdu chce zatím jenom naznačovat a nechat nás si o ní šuškat.
Fotogalerie |