Středa 12. srpna 2020, svátek má Klára
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Udělala jsem v životě hodně chyb, jsem arogantní a budu, sype si popel na hlavu Slováková

  Nezvykle kritická a upřímná byla Nela Slováková na sociálních sítích, kde konečně promluvila o neproplacených stornech, stejně jako o své aroganci nebo podnikatelských přešlapech. Pokud si někdo myslí, že má brněnská podnikatelka v plánu se změnit, je na velkém omylu. Slováková přiznala, že reklamací k vyřízení měla jedenáct tisíc, a přesto stále očekává, že se najdou tací, kteří od ní své peníze nedostali.

  I když stále slyšíme, že se Nela Slováková (30) nebude k celé situaci kolem jejího podivného podnikání vyjadřovat, realita je zcela jiná.

  Nedává jí spát především parodický instagramový účet Hlena Sleváková, který podnikatelka vnímá jako svého největšího protivníka, ve skutečnosti by se měla více obávat České obchodní inspekce nebo soudů.

  „Do dnešního rána jsem se vám občas snažila ukázat druhou stránku věci. Nebo sebe samu trochu obhájit. Protože máte pohled jen z jedné strany, která je z 99 procent lživá. Samozřejmě že jsem ve svém životě udělala spoustu chyb. A to i ve svém podnikání, co se týká storen nebo různých svým způsobem arogantních komunikací se zákazníky,“ říká Slováková a zdá se, že jsme se konečně dočkali upřímné zpovědi a posypání si popela na hlavu.

  Omluvy se nikdo nedočkal, místo toho Slováková vypočítává, co všechno jí současná kauza přinesla. A když už byla řeč o aroganci, chystá snad bývalá účastnice Hotelu Paradise nějakou změnu ve svém chování? Nebudeme vás dlouho napínat, žádná změna se konat nebude!

  „I přes všechno mě ta soda, kterou teď dostávám, moc posunula a naučila. Například asertivní chování, občas asi arogantní jsem a budu. Taková já už jednoduše jsem,“ přiznává Slováková, která zřejmě problém v tom, že je arogantní k zákazníkům, nevidí.

  „Nicméně od této chvíle ode mě nedostanete ani jedno vyjádření, ani jednu obranu na mou osobu, protože to dělat nechci a nemám zapotřebí,“ vzkazuje podnikatelka, zatímco sedí v autě a natáčí videa na svůj Instagram.

  Instagram Nely Slovákové

  Předsevzetí nevyjadřovat se jí ale vydrží jen pár vteřin, protože za chvíli opět začíná svou veřejnou obhajobu a nepokrytě prosí o lítost svých fanoušků, jimž chvíli předtím slíbila, že už se o to pokoušet nebude.

  „Myslím si, že je zcela běžné, že člověk udělá v životě nějaké chyby, stejně jako jsem je udělala já. Určitě bych nechtěla vidět chyby a pochybení lidí na daném profilu,“ pokračuje Slováková, která profil sice nejmenuje, ale je jasné, jaký profil jí v tuto chvíli nejvíce leží v žaludku.

  A protože veřejného sebezpytování už bylo dost, musela se instagramová celebrita pochlubit tím, jak tvrdou práci odvádí ve své firmě. Konečně je na nule nepřečtených e-mailů! A že je co oslavovat, dokládá také informace, že jich měla k vyřízení jedenáct tisíc.

  Nela Slováková má opět co vysvětlovat.

  Přesto Slováková nepředpokládá, že vyhověla všem, a tak nespokojené zákazníky, kteří ještě nedostali své peníze zpátky, požádala, aby jí napsali ještě jednou.

  „Neměli jsme v plánu vám jakkoliv uškodit, vše bylo vykonstruováno danou situací a chápu, že jste kvůli ní dostali strach, že o své peníze nebo zboží přijdete, což se nikdy nestalo a ani nestane,“ ujistila zákazníky podnikatelka, která by jistě byla nejraději, kdyby nikdy nedostala ten „skvělý“ podnikatelský záměr zbohatnout na rouškách, jimž přisoudila takřka zázračné schopnosti.

  Celou kauzu můžete sledovat ZDE

  Fotogalerie

  Biolog Komárek: Jsme účastníky největšího sociologického experimentu všech dob

  Premium Měsíce trvající pandemie nám převrátila životy naruby. Známý biolog, filozof a autor dvou desítek odborných knih a tří...

  Brzy dospěju do bodu, kdy si účet na Facebooku zruším, říká Lucie Výborná

  Premium „Je to hra. Hra, která by měla být přínosná, užitečná, inspirativní,“ říká o své práci moderátorka Českého rozhlasu...

  Proč koronavirus už téměř nezabíjí. Vytratí se, nebo se vrátí ještě silnější?

  Premium Koronavirus je záhadný. Nečitelný. I když ho zkoumají ti nejchytřejší lidé, pořád o něm víme málo. Chová se jinak. Je...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Středa 12. srpna 2020, svátek má Klára
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz