Čtvrtek 28. května 2020, svátek má Vilém
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Nela Slováková prosí své fanoušky o pomoc. Válka trestních oznámení začala

  Nela Slováková se za každou cenu snaží udržet iluzi, že kolem jejího e-shopu je všechno v pořádku, a tak se nově pochlubila několika pochvalnými recenzemi od zákaznic, které byly z nákupu u ní zcela nadšené. A reakce na stornované objednávky a negativní recenze? Všechno je to prý jen kampaň fejkových účtů, jež neexistují a žádné objednávky nemají. O pomoc teď prosí všechny své věrné fanoušky, kterým rozdala úkoly.

  Místo aby se Nela Slováková snažila zachránit si pověst svého podnikání tím, že dokáže, že je vše v naprostém pořádku, a finančně se vypořádá s nespokojenými zákazníky, rozhodla se na to jít jinak. Začala rozdávat trestní oznámení, nikoliv za lhaní o její osobě, ale kvůli porušení soukromí.

  Slováková, která své živobytí postavila na tom, že je známou osobností, a denně exhibuje na sociální sítích, bude druhé žalovat za to, že její kritici ukázali její tvář i celé jméno!

  „Teď je ten čas, kdy vás všechny pěkně prosím o zaslání screenu, kde slečna, vlastně kde skupinka založená na šikanu mojí osoby, sdílela moji podobiznu, fotografie i moje jméno bez jakékoliv cenzury!“ píše Slováková svým fanouškům a ve svém příspěvku nešetří vykřičníky, zřejmě aby bylo jasné, že tentokrát to myslí opravdu vážně.

  „Prosím vás o zaslání konkrétních fotografií, které neměla problém sdílet. Neposílejte mi nic, co na profilu je, ale to, co z profilu zmizelo a bylo tam v úplných počátcích, než ty chytrolínky někdo upozornil, ať mi začerňují jméno a oči,“ vysvětluje dále podnikatelka.

  Slováková se zároveň pochlubila, že už začala s rozesíláním trestních oznámení na konkrétní lidi. Pomohli jí s tím právě její fanoušci, kteří ji zřejmě přivedli na stopu, kdo stojí za parodickým instagramovým účtem Hlena Sleváková.

  Fanoušky Nela pochválila slovy: „Jste nejlepší Columbové!“

  Jedna věc je cenzura jejího obličeje na jiném instagramovém účtu a druhá jsou obvinění, která vznáší Česká obchodní inspekce nebo třeba Pirátská strana, jež rovněž přistoupila k právním krokům proti Nele Slovákové.

  Nela Slováková se pochlubila kladnou recenzí.

  Aby blonďatá kráska dokázala, že má pravdu, pochlubila se na svém instagramovém profilu několika pochvalnými recenzemi na své produkty.

  „Ahojky, dnes mi dorazila rouška, objednala jsem v pátek, moc děkuju za rychlost. Je opravdu kvalitní, hezky sedí a hlavně se přes ni dá konečně dýchat,“ stojí ve zprávě od neznámé slečny.

  Jiná zákaznice zase napsala, že Slováková dělá svou práci dobře a „normální“ lidé ji tu potřebují. Zřejmě tím bylo naznačeno, že nespokojení klienti nejsou normální. Podnikatelka to posunula ještě o úroveň výš a zpochybnila, že zveřejněné stížnosti jsou pravé.

  Nela Slováková se pochlubila kladnou recenzí.

  Ke svému oblíbenému zvolání „pravda zvítězí“ tentokrát dodala na závěr „nevěřte všemu, co vidíte“ a přidala smajlík. Je však otázkou, jak dlouho jí dobrá nálada vydrží.

  Celou kauzu můžete sledovat ZDE.

  Fotogalerie

  Virus se mění pod rukama. Přírodní izoláty se tak nechovají, vysvětluje Peková

  Premium Do povědomí širší veřejnosti se molekulární bioložka a viroložka Soňa Peková z laboratoře Tilia dostala pro své neshody...

  Svoboda na dvou kolech Čechy láká. Porovnali jsme nejpopulárnější skútry

  Premium Skútr, to znamená hlavně svobodu pohybu namísto stání v kolonách. V porovnání s automobilem nabízí levnější a...

  Mám už celé krize dost, hyperbola strachu je šílená, říká šéfkuchař Pohlreich

  Premium Když vidíte sedět Zdeňka Pohlreicha v úplně prázdné restauraci Next Door v centru Prahy, kde jste si dřív bez rezervace...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Čtvrtek 28. května 2020, svátek má Vilém
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz