Slováková vzkazuje kritikům: Nezáviďte! Tenhle kondom si jen tak někdo nemůže dovolit!

24. června 2019
Na mejdan v kasinu zvolila outfit, kterým předvedla nevkus jako Brno. Teď se Nela Slováková rozčiluje, že za takovou parádu sklidila kritiku. Naštěstí o sobě bývalá hvězda reality show Hotel Paradise nepochybuje, a tak všem zlým jazykům vzkazuje: „Nemůže si to dovolit jen tak někdo. To je moje odpověď!“

Průsvitná kombinéza, která Nele Slovákové odhalila i to, co jste vidět nechtěli, upoutala každého návštěvníka mejdanu v kasinu. Jen možná trochu jinak, než si to brněnská podnikatelka představovala. Outfit sklidil jen kritiku.

To Nela nemohla jen tak přejít. Předpověď počasí byla všelijaká. Tak jsem zvolila na narozeniny kasina patřičný ‚oblek‘. Ženy byly naštvané, muži dělali, že se nedívají, a noviny zuří! Co si to ta Slováková zase jednou dovolila obléct? Je to Patrizia Pepe a nemůže si to dovolit jen tak někdo. To je moje odpověď,“ napsala si podnikatelka na sociální síť.

Její komentář zase nemohla přejít jedna z žen, která profil brněnské celebrity sleduje. Tak určitě si všechny ženské rvaly vlasy, že jste si vzala toto. Nechápu, jak sama se sebou spokojená ženská má neustálou potřebu podsouvat druhým, že jí ostatní cosi závidí. Chybí vám trošku nadhledu. Na každého se holt někdy snese kritika, ale jen někdo to umí s grácií přejít,“ odpověděla Nele jedna z jejích sledujících.

Opravdu ne každý si sedne na zadek z průsvitné kombinézy za desetitisíce a ne každý se o reality hvězdičku také zajímá. To, že prvoplánově provokativní model bez špetky vkusu sklidí kritiku, se dalo předpokládat a Nela určitě ví, že podobné reakce může očekávat.

Nebylo to náhodou tak, že si Nela Slováková vzala průsvitnou kombinézu záměrně s úmyslem vyvolat senzaci? Kdo touží být viděn, ten holt sahá po podobných parádách, u nichž drahota nahrazuje styl.

To Nele připomněla i další žena. „Já myslím, že hezká figura se dá ukázat classy způsobem. Tohle, ať to může být sebedražší, působí levně a nevkusně. Ne za každou cenu je potřeba ukázat vše. Trochu představivosti bych pánům nechala,“ vyjádřila se.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:05 22. října 2019. Anketa je uzavřena.

  • 80
  • 28
  • 25
  • 18
  • 15
  • 14
Komentáře