Sobota 13. dubna 2024, svátek má Aleš

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Jak to dopadlo s trestním oznámením od Kočendové? Pravda je moje, říká Slováková

  Fanoušci už začali pátrat po tom, zda-li měla kosmetická přestřelka dvou influencerek nějakou dohru. Nela Slováková (34) totiž tvrdila, má miss Natálie Kočendové (24) nakupovat levnou kosmetiku z asijských e-shopu a pak ji draze přeprodávat a vydávat za vlastní značku. Teď prozradila, jak to dopadlo se „slibovaným“ trestím oznámením od Kočendové anebo třeba to, zda od ní může modelka čekat omluvu.

  Nela Slováková se rozhodla, že promluví o vývoji kauzy s kosmetikou Natálie Kočendové. Influencerka tvrdí, že modelka nakupuje produkty na asijském e-shopu Alibaba a pak je vydává za svou značku a draze přeprodává na svých stránkách.

  Kočendová na její slova reagovala jasně – slíbila, že Slovákovou zažaluje. Namísto toho přišla influencerce Výzva k opuštění od závadného jednání, což vidí ale Nela naopak jako drobnou osobní výhru.

  „Čekala jsem, že mi přijde trestní oznámení, ale to nepřišlo a všichni víme proč. Tím, že mi nepřišlo se vlastně doznávají k tomu, že to asi mají z pochybných stránek, ale nechtějí, abych o tom mluvila,“ uvedla influencerka.

  „Okolí této slečny si mě bere do pusy, neustále napodobuje naše produkty a stalkuje a napodobuje mě,“ nebrala si navíc servítky. Ze stejné věci ji přitom obvinila Natálie, která naznačila, že se ji jako podnikatelku snaží Nela zničit, protože v ní vidí konkurenci.

  „Někdo se mi snažil vnuknout, že je to nekalá soutěž, já ale nevyrábím kosmetiku, mám jen tužky na oči a pak plavky,“ dodala Slováková.

  Je kosmetika skutečně z Číny? Našli jsme podobné produkty na webu Alibaba...

  Ta dále na svém Herohero uvedla, že se nesnaží nikoho zničit. Influencerky by ale podle ní měly být transparentní v tom, odkud produkty, které prodávají, mají.

  Jenže ani přes veškeré screenshoty si nemůže být Slováková jistá, že modelčina kosmetika skutečně z Číny pochází, produkty si od Kočendové sice objednala, doteď jí prý ovšem nedorazily. Nakonec uvedla, že pokud by se skutečně ukázalo, že je kosmetika vyráběna například v Česku, omluvila by se. Takto ovšem nevidí důvod.

  Fotogalerie