Která se vám líbí více? Nela Slováková s maminkou se předvedly v plavkách

Nela se ráda chlubí sexy maminkou. | foto: Profimedia.cz/Instagram

Provokatérka Nela Slováková (28) nesvléká jen sebe, ale teď se jí povedlo přemluvit i maminku Janu, aby se s ní vyfotila jen v sexy plavkách. Která z blondýnek se vám líbí více?

To, že se hvězdička reality show Hotel Paradise Nela Slováková ráda svléká a předvádí své silikony a vysportovaný zadeček, už dávno všichni vědí. Ale teď se rozhodla všem ukázat, jak bude sama vypadat za dvacet let, svlékla maminku do plavek.

Když si vedle sebe blondýnky, které jsou si strašně podobné, stouply, bylo vidět, že ta hubenější je Jana, která má už za sebou dva porody. Zatímco Nela se snažila zatahovat břicho a špulit zadek, aby si vedle mámy nepřipadala špatně.

„Jsme šly poprvé do wellness ve Varech... Poprvé a naposledy. Ale máme krásnou fotku. Mamka je hubenější než já,“ napsala k fotce v plavkách sličná Nela.

Ta je opravdu vedle MILFky Jany taková korpulentnější, i když její máma má taky hodně bujný hrudník, ke kterému si dopomohla silikonem.

Na svůj věk vypadá maminka Nely Slovákové opravdu velmi dobře. Ale stojí za tím jen dobré geny? Nebo si dopomáhá ke kráse pomocí plastických lékařů? Sama o tom nemluví, ale postavu má opravdu perfektní. Co na dceru s maminkou říkáte?

Komentáře