Nela Slováková sama na Maledivách. Pusi zůstal doma, nahradil ho držák na telefon

11. listopadu 2020
Může být něco zoufalejšího? Nela Slováková je sice aktuálně v ráji na zemi, vnitřně ale musí prožívat hotové peklo. Odletěla na Maledivy, které jsou kýčovitě krásné, až to hezké není, doprovod jí tam ale dělá stojan na telefon a noci tráví tak, že se vetře k cizím rodinám.

Také máte někdy touhu vyrazit na dovolenou sami a pořádně si odpočinout? Varováním pro vás by mohla být aktuální dovolená Nely Slovákové. I ta zatoužila po odreagování a sama se vydala na Maledivy. Od té chvíle neodložila svůj mobil.

„Dlouho jsem přemýšlela a váhala, jestli letět. Hlavně i proto, že letím sama. Nikdo neměl čas se mnou vyrazit a já nutně potřebovala přivést svůj mozek na jiné myšlenky a věci, které se mi momentálně honí hlavou,“ svěřila se před několika dny svým sledovatelům Nela, jež si na Maledivách musí připadat jako v Hotelu Paradise, ale bez Lea Beránka, který ji tam obšťastňoval.

Pokud jste si doteď mysleli, že Nela na Instagram dává všechno, byl to slabý odvar toho, čím nás zásobuje nyní. Záběry z pláže, koupačky v moři, z ložnice, kde předvádí, že se i sama dobře baví, přičemž o tom nutně potřebuje všechny přesvědčit.

„Diskoška jako blázen. Fakt se sama se sebou nenudím. Nemusíte mě litovat,“ vzkázala všem Slováková, která chtěla víc přesvědčit sama sebe než své sledovatele. Těm je už nějakou dobu jasné, že se Nela může nudou ukousat. Místo toho, aby čas, který získala jenom pro sebe, strávila třeba čtením knížek, meditováním nebo čímkoliv užitečnějším, rozhodla se být na Instagramu.

Se zapnutým Instagramem vyrazila i do místního baru, kde jí tentokrát kromě telefonu společnost dělala i naprosto cizí rodina, ke které se přimotala. A aby všem dokázala, jak moc dobře se baví, téměř celý večer streamovala na Instagramu.

Nakonec musela přiznat, že na ni samota začíná doléhat.

„Asi jsem tenhle bar neměla navštívit, protože mi začíná být trošku smutno. Třeba začnou hrát míň romanticky,“ postěžovala si známá potížistka, jež už ale neprozradila, kde je její partner Lukáš Kozák přezdívaný „pusi“.

Za toho má ale velmi adekvátní náhradu. „Tady si nesu svého přítele pro nynější dovolenou,“ pochlubila se Nela, která v ruce nesla stojan na telefon.

Alespoň už teď „pusi“ ví, na co ho Nela nejvíc potřebuje.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:13 čtvrtek 11. března 2021. Anketa je uzavřena.

  • 51
  • 38
  • 26
  • 21
  • 20
  • 19
Komentáře