Slováková zveřejnila nahou fotku. Fanouškům vzala iluzi o dokonalých silikonech!

Známá provokatérka Nela Slováková (28) moc dobře ví, co frčí na Instagramu. Co její příspěvek, to zlatý důl. Ale teď předčila i samu sebe. Jenže ukázala i něco, co se tak trochu obrátilo proti ní.

Co se objeví na profilu Nely Slovákové, to lidé lajkují jako o život, komentují, diskutují, nadávají či pochlebují. Děje se tam všechno, co má správný Instagram mít – napětí a pořádné grády.

Jenže teď odhalila i něco, co jí fanoušci jen tak neodpustí. Především mužská část. Sice se chtěla pochlubit, jak ploché bříško má, ale předvedla i své silikony, které nejsou dokonalé, jak se je snaží prezentovat.

„To jsou implantáty? Jsou povislé. Vidět takovou práci doktora, tak k němu na modelaci nejdu, takové mám po dvou dětech a chci se jich zbavit. A splácnutím to nebude... Škoda, vzala jsi mi iluzi, že jsou dokonalé,“ okomentovala Neliny „věšáky“ jedna žena, k níž se přidali i muži.

Dokonce se u té fotky, kde stojí polonahá v koupelně, čistí si zuby a zakrývá si ňadra, strhla taková lavina komentářů, že už dosahují skoro dvou tisíc. A to Nela nečekala. Ale jak se říká, špatná reklama, také reklama.

A ještě se jí povedlo opět zesměšnit svého namakaného hokejistu, jenž by měl na ledě budit respekt. Jenže po snímcích na Instagramu to vypadá, že je to její pejsek, který si nanese masku na obličej, jak Nela řekne, svlékne se, nasadí si ouška nebo jinou čelenku. Takhle by správný sportovec vypadat neměl.

Ale když to přináší peníze, bude se muset Nela smířit i s negativními komentáři, které budou řešit její tělo i „zmalovaného“ přítele.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat