Prima mě nedala do reportáže, končím s bulvárem. Články si strčte někam, vzkazuje Slováková

23. března
Nela Slováková se na Instagramu pořádně rozohnila, podle všeho končí s bulvárem. Nelíbilo se jí totiž třeba to, že ji měla TV Prima, která blondýnku proslavila Hotelem Paradise, vynechat z reportáže z Diamantového plesu v Brně. Slováková poslala k šípku i redaktory, jimž se nelíbil její extravagantní outfit. „Zavřete pusu a zjistíte, co je móda,“ vzkázala jim ostře.

„Máme pár dní po plesu a já si o sobě přečetla pár článků. Psala je nějaká bezvýznamná, skoro zkrachovalá média, kde se zaměstnancům rozhodně nedá říkat redaktoři. A tak bych ráda něco řekla. Věřte mi, neříkám to proto, že by mi to bylo, nedej bože, líto, právě naopak je mi tak směšně. Například po zhlédnutí včerejší reportáže v TV Prima,“ postěžovala si Nela Slováková na Instagramu.

Vadilo jí, že ji z reportáže z Diamantového plesu v Brně televize Prima vynechala, přitom díky stejné stanici se proslavila.

„Ani jsem se ve videu nemihla. Je to tak směšně průhledné a nenápadné, že je mi opravdu upřímně líto člověka, který reportáže schvaluje, respektive nakazuje: Slovákovou tam nedávejte. TV Prima si mě vychovala a díky ní jsem. Myslím, že jsem televizi Prima vždy hezky reprezentovala a od doby Hotelu Paradise jsem se vypracovala někam, kam by ani nikdo nikdy nehádal, že se po hloupé soutěži vypracuju,“ rozohnila se Slováková.

Docela by nás zajímalo, jestli ji napadlo, že ji do reportáže nedali zkrátka proto, že je celebrita druhé kategorie. Pochybujeme, že na Primě sedí celý den editor u svého stolu a kouše si nehty nad tím, že se mu někde v reportáži objeví Slováková a on ji bude muset zakázat.

Nela se ovšem pustila nejen do Primy, ale i do dalších médií.

„Také jsem si přečetla, že mám na sobě ukradené a cizí šaty,“ reagovala na článek, který se objevil na webu eXtra.cz.

„Proč nenapsat, že Slováková ukradla šaty namísto toho, že by někdo z bulváru napsal: Slováková vynesla vynesla krásné, elegantní a extravagantní šaty, které jí moc slušely,“ zamyslela se s tím, že sice o pochvalné články neprosí, některé titulky ji ale vyloženě vytáčejí.

Nela Slováková si postěžovala, že na ni TV Prima zapomněla.

„Neříkám si o to ani neprosím o podobné články, je jasné, že ubohý bulvár musí zaujmout minimálně nadpisy, které musí být jak jinak než hanlivé, jinak by si to hovno, které píšete, ani nikdo neotevřel. Široká veřejnost a čtenáři jsou krmeni pouze tím, co jim redaktoři nalijí do chřtánu,“ rozebírá vítězka Hotelu Paradise fungování médií.

Můžeme vás ujistit, že my si na rozdíl od Slovákové nemyslíme, že čtenáři jsou hlupáci, kteří nemají vlastní názor. Nicméně Nela pokračuje.

„Máte v bulváru kamarádku? Budete nejúžasnější, nejkrásnější a nejlepší člověk na celém světě. Pokud vás nemají redaktorky rády z jakéhokoliv důvodu, budete ta nejhorší lůza, aniž byste cokoliv udělali. Jsem ráda, že v bulváru už žádnou kamarádku nemám, a dokonce mě i těší, že si jedna z redaktorek, která si na mně kdysi falešně honila followery, okusila to, co aplikuje na ostatních včetně mě,“ pustila se ještě do redaktorky Gábiny Wolfové ze Super.cz.

Slováková ještě dopsala, že některým redaktorkám zkrátka asi nevoní, že je mladší a hezčí než ony, a oznámila, že nepotřebuje ani žádné PR články.

Nela Slováková po boku Lukáše Kozáka

„Já od vás žádné články nepotřebuju! Nepotřebuju vychvalovat ani pomlouvat. Nepotřebuju dělat PR, strčte si to do prdele,“ pokračovala ve svém dlouhém příspěvku, který sdílela na sociálních sítích.

„Předpokládám, že kdyby tohle nebyla fotografie nejen bulvárního fotografa, napsali by o mně, že jsem si fotku celou upravila, ztenčila si nohy, prodloužila tělo a použila FaceApp. Nestalo se. Takhle krásná jsem doopravdy byla díky své vizážistce a své návrhářce. Myslím si o sobě, že jsem tady opravdu krásná a že jsem ten večer byla diva,“ pochválila se nakonec.

Zareagovala i na narážky o tom, že do společnosti vynesla moc vysoký rozparek a hluboký dekolt.

Hokejista Lukáš Kozák si musel Nelu hlídat.

„Ať zavřete už tu svou nevkusnou pusu a zjistíte, co je móda,“ uzavřela razantně.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:21 čtvrtek 21. července 2022. Anketa je uzavřena.

  • 288
  • 116
  • 20
  • 16
  • 10
  • 6
Komentáře