Starší dcera Ivy Kubelkové se pomamila: Patnáctiletou Natálii oblékají do šatů s velkým výstřihem

14. listopadu 2019
Modelka Iva Kubelková (42) se nestačí divit, jak její malé „miminko“ dospívá. Nejenže se Natálie Jirásková (15) bude hlásit na střední školu, ale už chodí po mole jako zkušená modelka a její vyvinutý hrudník využívá i módní návrhářka Beata Rajská. Už teď je poznat, že prsa mít po tatínkovi opravdu nebude.

Modelka Iva Kubelková nikdy nebyla žádná „plochá dráha“, vždycky měla pořádně naditý dekolt, až jí silikonové krásky záviděly její přírodní vnady. 

Zdá se, že pomyslné žezlo ve vyvinutosti získala její čerstvě patnáctiletá dcera Natálie, která teď na módní přehlídce předvedla, že s poprsím nebude mít problémy. Už teď v pubertě se její hrudník začíná plnit jako maminčin.

Proto ji i Beata Rajská obléká do modelů, které by si vychrtlé modelky bez prsou nemohly dovolit. A Natálie se nestydí své tělo odhalit, vždyť se nemá za co stydět. 

Stejně to vidí i její maminka, která je na dceru pyšná. „Prsa má mít po kom, tak proč by kvůli tomu měla nosit rolák. Ale samozřejmě v soukromí má na takové modely času dost,“ nechala se slyšet Iva.

Ta sama dělá reklamu na spodní prádlo, fotí se i nahá, ale vkusně, aby to nebylo laciné. A vypadá to, že v jejích šlépějích půjde krásná Natálie, která má před sebou zářnou budoucnost modelky. 

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:53 pátek 13. března 2020. Anketa je uzavřena.

  • 34
  • 33
  • 25
  • 24
  • 23
  • 23
Komentáře