Grossové její nominace stačí: Konečně mě nebudou podceňovat!

Velkou adeptkou na Cenu Thálie za ženskou muzikálovou roli byla tento rok mladičká Natálie Grossová (15), která ve svých patnácti letech excelovala v představení Ples upírů. Cenu sice nezískala, ale radost měla ohromnou už jen z nominace. Konečně prý lidem dokázala, že na to má. Expres.cz přiznala, že ji mnoho lidí v divadelním prostředí podceňuje.

Muzikálová zpěvačka Natálie Grossová se stala nejmladší nominovanou na Cenách Thálie. A přestože nakonec první místo nezískala, byla šťastná, že se mohla měřit s mnohem zkušenější Katarínou Hasprovou a několikanásobnou slavicí Lucií Bílou. 

„Samozřejmě, že to malinko zamrzí, ale mě už těší jen to, že jsem mohla být nominovaná,“ uvedla v rozhovoru pro Expres.cz Grossová, která přímo zářila.

To především proto, že si nominací dokázala, že na to má. „Já jsem hlavně ráda, že mi dal František tu šanci si v muzikálu zahrát a že mi opravdu jako jediný na sto procent věřil. Jsem ráda, že jsem ho nezklamala. Tedy doufám,“ dodala s tím, že příliš lidí v její kvality nevěřilo. 

Natálii prý velmi často podceňují, přestože od začátku své kariéry udělala obrovský krok. V divadle vlastně strávila kus svého dětství a mnohé mu obětovala.

Natálka neztratila dobrou náladu ani poté, co v její kategorii vyhrála starší...

Natálka neztratila dobrou náladu ani poté, co v její kategorii vyhrála starší kolegyně.

Momentálně to jsou například první lásky. Ačkoli neřekla, že by momentálně někoho měla, zájem v ní zřejmě někdo vzbuzuje. Na přímou otázku nenacházela správnou odpověď. „Mám kamarády... Ale asi ne úplně kluka. Nemám na to tolik času,“ uzavřela mladá Grossová, která je nepochybně obrovskou nadějí české muzikálové scény.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:12 23. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  38
 • Haha
  10
 • Super
  9
 • Sladký
  8
 • Cože
  7
 • Tvl
  4
Komentáře