Sobota 2. března 2024, svátek má Anežka

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Natálie Debnárová o psychologovi: Chodila jsem a zase budu! Modelka stála na hraně bulimie

  Modelka Natálie Debnárová (36) v rozhovoru pro Expres přiznala, že chodila k psychologovi. Navíc jí hlavou běží, že by jej měla navštívit i v budoucnosti. S jakými kostlivci zápasí? Krásná blondýnka považuje duševní hygienu za něco pro každého člověka naprosto nezbytného a zásadně důležitého, rozhodně tedy ne za něco, za co bychom se měli stydět.

  Skloubit kariéru a soukromý život považuje v dnešní době Natálie Debnárováuž za takový malý zázrak. Bez práce totiž nejsou koláče a bez té opravdu tvrdé a vytrvalé roboty zbývá modelce času na sebe ještě o to méně.

  My ji potkali na seberozvojovém workshopu koučky Vlaďky Kouřilové. Pro půvabnou modelku to byla premiéra, dosud docházela jenom k psychologovi. S myšlenkou, že potřebuje někoho, kdo by jí pomohl na cestě k duševní pohodě, si pohrává doteď.

  „V jednu dobu jsem chodila k psycholožce a zvažuji, že to někdy do budoucna není vůbec špatný nápad,“ prozradila Expresu Natálka.

  „Myslím si, že se na to často zapomíná, v dnešní době už nemusíme řešit, jestli je to ostuda anebo ne, ty dojmy psycholog a psychiatr nám pořád nějak splývají, ale myslím si, že pokud máme v dnešní době dobrého psychologa, tak můžeme být šťastní a opravdu si toho vážit, to určitě není nic, na co bych zapomínala,“ má jasno.

  Natálie Debnárová na workshopu koučky Vlaďky Kouřilové

  Natálie v jednom z našich rozhovorů, které jsme točili ve studiu prozradila, že se v útlém věku potýkala s problémy příjmu potravy. To bylo v době, kdy měla něco přes čtyřicet kilo, ale modelingové agentury jí tvrdily, že by měla ještě zhubnout.

  Z myšlenek na hladovění je naštěstí už venku, patří mezi naše nejúspěšnější plus size modelky, našla si bezvadného přítele, který žije v Kanadě a vychovává krásnou holčičku.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...